Ramki na zdjęcia

Pokaż: 30

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 14

  1. Cena promocyjna 103,20 zł Normalna cena 129,00 zł
  2. Cena promocyjna 199,20 zł Normalna cena 249,00 zł
  3. Cena promocyjna 191,20 zł Normalna cena 239,00 zł
  4. Cena promocyjna 68,00 zł Normalna cena 85,00 zł
  5. Cena promocyjna 76,00 zł Normalna cena 95,00 zł
  6. Cena promocyjna 100,00 zł Normalna cena 125,00 zł
  7. Cena promocyjna 41,30 zł Normalna cena 59,00 zł
  8. Cena promocyjna 55,30 zł Normalna cena 79,00 zł

Pokaż: 30

Zobacz jako Grid Lista

Produkty 14

Ramki na zdjęcia

Popularność fotografii sprawiła, że ze względów na wiążący nas z nimi emocjonalny charakter, chcemy eksponować je w naszych domach. Ozdobione piękną, dobrze dobraną ramą, są gustownym detalem zdobiącym wnętrza.

Wybierając odpowiednią ramkę musisz pamiętać o dopasowaniu stylu produktu do wnętrza, jej kolorze, funkcjonalności i rozmiarze. Ważny jest również materiał z jakiego jest wykonana. Wątpliwej jakości produkty, często zdradzają swoim wyglądem kiepską jakość produkcji. Szybko się niszczą i są mało wytrzymałe. Warto wybierać te cechujące się najwyższą jakością oraz oryginalnym designem. Gustownie ramy ozdobią pomieszczenie, w którem będą wyeksponowane. Takie właśnie ramki na zdjęcia znajdziesz w ofercie sklepie Miloo Home. Nietuzinkowe, wykonane z najwyższą starannością ramki ozdobią i dopełnią dekorowane wnętrze. Artystyczne ramki możesz wyeksponować we wnętrzu, tak samo jak dzieło sztuki. Ramka na zdjęcie to niezastąpiony element dekoracyjny każdego wnętrza.

Wybór ram jest bardzo różnorodny. Różni je przede wszystkim rozmiar, wykonanie, przeznaczenie,  jak i cena.

 Czytaj więcej.. 

Sposoby eksponowania ramki we wnętrzu

Ze względu na funkcjonalność, ramki możemy podzielić na następujące rodzaje:

ramka stojąca - to rodzaj ramki zaopatrzony w praktyczną podpórkę, umożliwiającą postawienie jej na meblach. Coraz częściej są one tak skonstruowane, że stwarzają możliwość ekspozycji ramki zarówno w pionie, jak i poziomie.  

ramka wisząca - to model zaopatrzony w haczyk, uszka, lub innego rodzaju zawieszki, służące do umocowania przedmiotu na ścianie.

ramka uniwersalna  -  to ramka, która łączy w sobie dwa powyższe rozwiązania. Posiada zarówno uchwyt bądź haczyk do zawieszania jej na ścianie, jak i podpórkę, dzięki której możemy ustawić ją na biurku lub komodzie. W zależności od wybranego sposoby wyeksponowania ramki we wnętrzu, haczyk i podpórka zostaje estetycznie ukryta za ramką.

Ramka na zdjęcia – wybór odpowiedniego rozmiaru

Zanim dokonasz zakupu warto zastanowić się, jakie zdjęcie będzie w ramce umieszczone. Zdąża się, że zachwyceni kunsztem wykonania i designem przedmiotu kompletnie zapominamy, co chcielibyśmy wyeksponować. Dokładnie sprawdź wymiary i dopasuj odpowiednio ich rozmiar. Najpopularniejsze formaty wywoływanych zdjęć, to 9x13 cm, 10x10 cm, 10x15 cm, 13x18cm. Ze względu na wzrost popularności eksponowania fotografii we wnętrzach, coraz bogatszy jest wybór ramek dedykowanych większym formatom. W przypadku zdjęcia mniejszego od wybranego rozmiaru ramy, istnieje możliwość uzupełnienia tła odpowiednio dobranym passe partout. Bardzo często ramka jest w nie wyposażona, ale w razie potrzeby możemy zmienić je na inne.

Ekspozycja zdjęcia na passe-partout

Passe-partout to określenie pochodzące z języka francuskiego, oznaczające kartonową, bądź w przypadku współczesnych, również papierową warstwę tworzącą margines. W przeszłości służyła ona do ochrony brzegów obrazu i miała za zadanie skupić uwagę obserwatora na eksponowanym dziele.

Producenci coraz częściej zaopatrują ramki w ciekawe passe-partout, które tak jak ramka staje się ozdobnym, dekoracyjnym elementem, nie tylko neutralnym tłem. W razie potrzeby możesz zmienić passe-partout na wybrane przez siebie. Piękne, ozdobne papiery znajdziesz w sklepach dla plastyków i z artykułami papierniczymi.

Rodzaje ramek

Ramka na zdjęcia kryształowa to niezwykle gadżeciarski element dekorujący wnętrze. Odpowiednio ustawiona względem światła mieni się tysiącem barw. Kryształowa ramka stojąca na komodzie czy półce, będzie niezwykle przykuwać uwagę. Nie pozostanie niezauważona. Doda wnętrzu szyku, świetnie wpasowuje się we wnętrza w stylu glamour.

Ramki z szeroką skórzaną oprawą są kunsztownym i eleganckim dodatkiem do wnętrza. Świetnie wpasowują się i wzbogacą nowoczesne bądź industrialne pomieszczenia.

Ciekawą propozycją są produkty z poliżywicy. To niezwykłe artystyczna  ramka na zdjęcia. Ramki przykuwają uwagę swoim nietuzinkowym, eleganckim wykończeniem. Ich faktura oraz rzeźbienia są dziełem samym w sobie. Będą świetnym dodatkiem zarówno do wnętrz w stylu rustykalnym, skandynawskim, jak i boho.

Niezwykle oryginalne są ramki wykonane z kości bawolej.  Taki produkt będzie świetnym uzupełnieniem wnętrza w stylu boho. Pasuje również, do każdego pomieszczenia, którego właściciele lubią egzotyczne, wyjątkowe dodatki wykonane z naturalnych surowców.

Klasyczne srebrne, nowoczesne ramki na zdjęcia, wykonane ze stali lub aluminium, to idealne uzupełnienie każdego industrialnego wnętrza, jak i tego w stylu metropolitan.

Ramki na zdjęcia drewniane są niezastąpionym elementem urozmaicającym zarówno eleganckie, jak i klasyczne wnętrza. Wszystko zależy od ich stylu i sposobu wykonania. Te w surowym, bardzo naturalnym wydaniu świetnie wpasują się w rustykalne  wnętrza.

Czym wyróżnia się asortyment dostępny w Miloo Home

Sklep Miloo Home oferuje niepowtarzalne, o oryginalnym designie produkty. W naszym sklepie znajdziesz ekskluzywne ramki, wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wśród asortymentu odnajdziecie Państwo ramki do zdjęć wykonane z kryształu, kości bawolej, mosiądzu, stali, szkła czy poliżywicy. Wszystkie powyższe rodzaje produktów przykuwają uwagę swoim nietuzinkowym, eleganckim wykończeniem.

Ramki do zdjęć są niezwykłym elementem dekoracyjnym. Nie tylko zdobią pomieszczenie, ale poprzez umieszczone w nich fotografie, które utrwalają nasze wspomnienia, stają się przedmiotem mającym wartość emocjonalną. Warto pięknie i intrygująco oprawić nasze wspomnienia.

Wszelkie informacje dotyczące danego modelu możesz znaleźć w opisie produktu.