Bezpieczeństwo zakupów

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Dokonując zakupów w Miloo Home Klient może mieć pewność, że dbamy o bezpieczeństwo jego danych. W związku z tym zapewniamy, że dane przesyłane między Klientem a sklepem, są zabezpieczone certyfikatem SSL. Certyfikat ten jest podstawowym narzędziem ochrony danych poufnych, które za sprawą certyfikatu są szyfrowane.

SSL

Co jest szyfrowane za sprawą certyfikatu SSL?

Szyfrowanie dotyczy przede wszystkim rejestracji, logowania, a także zawierania transakcji. Tego rodzaju zabezpieczenia likwidują całkowicie ryzyko przechwycenia i wykorzystania owych danych.

Co ważne, certyfikat SSL weryfikuje tożsamość serwisu internetowego, potwierdzając tym samym jego rzetelność.

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Zwiększone bezpieczeństwo zakupów zapewnia także operator transakcji PayU.  Operator jest w posiadaniu platformy opartej na najnowszych metodach szyfrowania, co gwarantuje niezawodność dokonywanych transakcji. Zgodnie z polityką PayU, wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności, także są szyfrowane w oparciu o technologię SSL. Co więcej, wszystkie transakcje przechodzące przez platformę poddawane są monitoringowi.

W Miloo Home każde zamówienie traktujemy indywidualnie, z najwyższą starannością. Wiemy, że najważniejsza jest satysfakcja Klienta, dlatego dokładamy starań, by zakupy były bezpieczne na każdym etapie.