Bezpieczeństwo zakupów

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Dokonując zakupów w Miloo Home Klient może mieć pewność, że dbamy o bezpieczeństwo jego danych. W związku z tym zapewniamy, że dane przesyłane między Klientem a sklepem, są zabezpieczone certyfikatem SSL. Certyfikat ten jest podstawowym narzędziem ochrony danych poufnych, które za sprawą certyfikatu są szyfrowane.

Co jest szyfrowane za sprawą certyfikatu SSL?

Szyfrowanie dotyczy przede wszystkim rejestracji, logowania, a także zawierania transakcji. Tego rodzaju zabezpieczenia likwidują całkowicie ryzyko przechwycenia i wykorzystania owych danych.

Co ważne, certyfikat SSL weryfikuje tożsamość serwisu internetowego, potwierdzając tym samym jego rzetelność.

BEZPIECZEŃSTWO PŁATNOŚCI

Zwiększone bezpieczeństwo zakupów zapewnia także operator transakcji PayU.  Operator jest w posiadaniu platformy opartej na najnowszych metodach szyfrowania, co gwarantuje niezawodność dokonywanych transakcji. Zgodnie z polityką PayU, wszystkie informacje wykorzystywane w procesie realizacji płatności, także są szyfrowane w oparciu o technologię SSL. Co więcej, wszystkie transakcje przechodzące przez platformę poddawane są monitoringowi.

W Miloo Home każde zamówienie traktujemy indywidualnie, z najwyższą starannością. Wiemy, że najważniejsza jest satysfakcja Klienta, dlatego dokładamy starań, by zakupy były bezpieczne na każdym etapie.

To Top