0

Odrestaurowana krakowska kamienica z lat 30. z widokiem na Stare Miasto oraz wnętrze, któremu Pani Beata Michalak zdecydowała nadać zupełnie nowego charakteru. Zobaczcie koniecznie, co udało się wyczarować w miejscu, które obecnie służy Dziadkom, chcącym mieszkać blisko swoich dzieci i wnuków. Jasne, stonowane i  spokojnie wnętrze zostało udekorowane naszymi dodatkami pochodzącymi z kolekcji Jungle. Intensywne kolory, ciekawe formy oraz niebanalne kształty wnoszą do pomieszczeń tropikalne akcenty, aż chce się tam być!

Nasza kolekcja Jungle to przede wszystkim inspiracja tropikalną florą i fauną. Inspirowani naturą przenieśliśmy egzotyczne akcenty do mieszkań – zarówno w postaci żywej jak i sztucznej. Ceramiczne patery i wazony w kształtach egzotycznych roślin, sztuczne liście alokazji, słoiki w kształcie ananasa czy figurki w kształcie papugi to tylko niektóre z naszych propozycji z kolekcji Jungle. Intensywne kolory – soczyste pomarańcze, zielenie i żółcie idealnie kontrastują z jasnym pomieszczeniem.

Kolekcję Jungle idealnie uzupełnia nasza porcelana pochodząca z kolekcji pokrewnej do Jungle – Amazonii bazującej na motywach dalekiego Wschodu. Pięknie kolibry oraz liście na najwyższej jakościowo porcelanie Fine Bone China ubarwią każdą jadalnię, nadadzą codziennym spotkaniom w gronie najbliższych orientalnego charakteru. Zainspiruj się naszymi egzotycznymi dodatkami oraz porcelaną.

Projekt #studiodeccor/ Projekt manager Marek Tomczyk / letnia kolekcja Miloo Home Tekstylia/okna HT Home Textile / fot. Michał Ziębowicz fotografia

Fb: https://www.facebook.com/StudioDeccorBMichalak/


Post comments

Leave A Reply

Your email address will not be published.