Brak w magazynie

Dyfuzor zapachu South 100ml

Cena brutto: 139 zł
numer katalogowy:
DR-FRV0024A

Zapach w naszym domu to coś bardzo waznego. Zapach South Dr Vranjesa przepełniony egzotycznym zapachem kardamonu, tropikalnych kwiatów i czarów z wyrafinowanych przypraw.

Kolor:
Beżowy
Rozmiar:
100ml
Materiał:
Szkło
Producent:
Dr Vranjes

Na kolekcję ekskluzywnych perfum do wnętrz Dr Vranjes Firenze, składają się dyfuzory zapachowe w 6 wyjątkowych zapachach. Zamknięte w pięknych, kryształowych flakonach stanowią kwintesencję naszych emocji, radości życia, poprawiają samopoczucie, jak również ozdabiają wnętrze. Filozofią marki jest dopasowanie odpowiedniego zapachu do każdego pomieszczenia, w którym żyjemy, odpoczywamy, pracujemy czy też spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną. Innego do kuchni, łazienki, pokoju dziennego, garderoby…

Te wyrafinowane produkty wykonywane są z wysokiej jakości naturalnych esencji, tak jak najlepsze perfumy do ciała. W skład stałej kolekcji wchodzi 6 zapachów - każdy występujący w 4 pojemnościach: 250 ml, 500 ml, 1250ml, 2500 ml.

 

Perfumy do wnętrz Dr Vranjes Firenze pełnią podwójną funkcję - wypełniają wnętrze pięknym zapachem oraz stanowią element dekoracyjny pomieszczenia, w którym się znajdują. Produkty wykonywane są z wysokiej jakości naturalnych esencji, zamknięte w kryształowych flakonach. Do każdego flakonu dołączone są drewniane patyczki, będące nośnikiem zapachu.

Więcej informacji
Marka Dr Vranjes
Kolor Beżowy
Materiał Szkło
Wymiar 100ml
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dyfuzor zapachu South 100ml
Twoja ocena
To Top