Brak w magazynie

Dyfuzor zapachu Ovest West 250 ml

Cena brutto: 249 zł
numer katalogowy:
DR-FRV0026C

Zapach w naszym domu to coś bardzo waznego. Dyfuzator West niesie zapach, bedący mieszanina bergamoty, kwiatu cytryny i kwiatu pomarańczy, razem z dodatkami zielonej herbaty i kwiatów bawełnianych połączonych z bryza morską. 

Kolor:
Transparentny
Rozmiar:
250ml
Materiał:
Szkło
Producent:
Dr Vranjes
Produkt może pochodzić z ekspozycji
Czas realizacji zamówienia może być wydłużony

Na kolekcję ekskluzywnych perfum do wnętrz Dr Vranjes Firenze, składają się dyfuzory zapachowe w 6 wyjątkowych zapachach. Zamknięte w pięknych, kryształowych flakonach stanowią kwintesencję naszych emocji, radości życia, poprawiają samopoczucie, jak również ozdabiają wnętrze. Filozofią marki jest dopasowanie odpowiedniego zapachu do każdego pomieszczenia, w którym żyjemy, odpoczywamy, pracujemy czy też spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną. Innego do kuchni, łazienki, pokoju dziennego, garderoby…

Te wyrafinowane produkty wykonywane są z wysokiej jakości naturalnych esencji, tak jak najlepsze perfumy do ciała. W skład stałej kolekcji wchodzi 6 zapachów - każdy występujący w 4 pojemnościach: 250 ml, 500 ml, 1250ml, 2500 ml.

 

Perfumy do wnętrz Dr Vranjes Firenze pełnią podwójną funkcję - wypełniają wnętrze pięknym zapachem oraz stanowią element dekoracyjny pomieszczenia, w którym się znajdują. Produkty wykonywane są z wysokiej jakości naturalnych esencji, zamknięte w kryształowych flakonach. Do każdego flakonu dołączone są drewniane patyczki, będące nośnikiem zapachu.

Więcej informacji
Marka Dr Vranjes
Kolor Transparentny
Materiał Szkło
Wymiar 250ml
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dyfuzor zapachu Ovest West 250 ml
Twoja ocena
To Top