Fotel Temple 119x107x70 cm

numer katalogowy
ML328
3 690,00 zł
Marka Miloo Design
Kolor Do wyboru
Materiał Do wyboru
Wymiar 119x107x70cm

UWAGA! Prezentowane zdjęcia mebli są jedynie poglądowe. Aby zamówić mebel w wybranym kolorze tkaniny, nóg oraz z dodatkami w opcjach wyboru parametrów mebla należy wybrać właściwą opcję.

Produkt dostępny na zamówienie.

Czas realizacji do 8-10 tygodni.

W celu uzyskania informacji o czasie realizacji, dostępnych tkaninach, wykończeniach oraz złożenia zamówienia prosimy o kontakt sklep@miloohome.pl

Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi ani wymianie.

Opis produktu

Produkt na indywidualne zamówienie

Czas realizacji: 8-10 tygodni

Cena w zależności od wybranej tkaniny: 

SEATTLE,SALVADOR,BABEL, KENYA,PARIS, LONDON,BOSTON,MANILA,GARAI, SOHO,HERITAHE, CASUAL-3690 zł

LESKI, CASPER, LUXURY, RETRO, APOLLO, BRUTUS,DUBLIN, GLASGOW, BRISTOL, MYSTIC, NORDIC, BELLAGIO,LAVIANO, NURIEL, TITAN, ALPINE, FABIA, ANGORA,VICTORY, DAYTONA, AMARAL, BALTIC, VIVALTO, IMPERIAL,RUSTIKA 20-21 (KSIĄŻKA), ATLANTIS, BERMUDA, OPAL,KALUNA, KALAMA, RESERVE, MACAU, BALI, MANGO,BERRY, TORRERO, GAUCHO, BUFFEL - 3890 zł

DALLAS, SAPPHIRE,GENOVA, ROSYTA,ELROY, ELRON,EGILIO, ELRA, ASCOT,CORSICA, SCOTLAND,DUBLIN, GLASGOW,BRISTOL- 4190 zł

DARLAS, AIRONE,CAPO, MAMAYE, COCO,PICORNELL, COUNTRY,COVER- 4590 zł


Urządzając wnętrza stawiamy przed sobą najważniejsze pytanie - jakie meble wybrać. Czy decydować się na gotowe meble, czy może wziąć pod uwagę meble na zamówienie. W pierwszym przypadku wybieramy produkty o konkretnych wymiarach, wybarwieniu i stylu. W przypadku mebli na zamówienie, mamy możliwość podjęcia decyzji w kategorii kolorystyki, materiału czy wykończenia. 

Decydując się na meble na wymiar, mamy możliwość dostosowania wymiaru mebla do naszych potrzeb. To szczególnie istotne, gdy urządzamy niewielkie powierzchnie, czy poddasze. Idealne dostosowanie wymiaru mebli pozwala na funkcjonalność aranżacji i sprostanie naszym oczekiwaniom. Co więcej, dany mebel możemy dostosować także kolorystycznie, przełamując powszechnie znane, światowe trendy. Ważny jest także materiał, z którego ma być wykonany dany mebel na zamówienie. Dostosowanie drewna akacjowego, teakowego czy dębowego zależy tylko od nas. Wybór kanapy lnianej, welurowej czy skórzanej także jest możliwy z zachowaniem wskazanych przez klienta wymiarów. Meble na zamówienie są doskonałym rozwiązaniem do każdego rodzaju wnętrza. W ten sposób można zaaranżować salon, sypialnię, kuchnię, łazienkę, biuro, a nawet taras czy przedpokój. Funkcjonalność mebli na zamówienie pozwala dostosować je do każdej, nawet najbardziej wymagającej przestrzeni.