Lampiony i latarnie ogrodowe

  1. Special Price 156,00 zł Regular Price 195,00 zł
  2. Special Price 199,20 zł Regular Price 249,00 zł
  3. Special Price 127,20 zł Regular Price 159,00 zł
  4. Special Price 1 080,00 zł Regular Price 1 350,00 zł
  5. Special Price 476,00 zł Regular Price 595,00 zł
  6. Special Price 476,00 zł Regular Price 595,00 zł

Lampiony i latarnie ogrodowe

Światło w ogrodzie tworzy niepowtarzalny klimat. Buduje nastrój, stwarza atmosferę, podkreśla zalety przestrzeni i maskuje jej niedoskonałości. Ogród oświetlić można na różne sposoby. Na tarasach i w przydomowych zieleńcach jest miejsce zarówno na latarnie, jak i lampiony. Na jednej przestrzeni mogą one występować w swoim towarzystwie, możesz też zdecydować się tylko na jeden typ oświetlenia. Swoją decyzję uzależnij od stylu aranżacji w zieleńcu, jego wielkości i potrzeb domowników. Pamiętaj, że bez względu na to, czy letnie wieczory mają rozświetlać tylko latarenki, czy wysokie latarnie dekoracyjne, zakupy możesz zrobić w Miloo Home.

Latarnie, lampiony ogrodowe, które zapewnią bezpieczeństwo

Lampiony ozdobne mają nie tylko pełnić funkcję ozdobną ogrodu, ale także zwiększać bezpieczeństwo w domowym zieleńcu. Ich mocne, a jednocześnie rozproszone i nierażące w oczy światło doświetli przestrzeń i zmniejszy ryzyko potknięcia czy upadku po zmroku. Dzięki temu, że na tarasie będzie jasno, łatwiej będzie zejść ze schodów, a kierowcy wjechać do garażu.

Na balkonie i na działce praktyczne lampiony będą również pełnić rolę odstraszacza insektów i komarów. Aby dobrze wywiązały się z tego zadania, to uzupełnić musisz je o zapachowe świece, o woni odstraszającej owady.

Lampiony dekoracyjne w różnych aranżacjach

Lampionów nie może zabraknąć w żadnej aranżacji. Dzięki temu, że dostępne są one w różnych stylach, możesz potraktować je jako ozdobę na taras skandynawski, nowoczesny, angielski, glamour, industrialny, hampton, marynistyczny.

W modernistycznych aranżacjach sprawdzą się modele w kolorach ciemnych np. szarości, czerni, brązach. Przy stylach eleganckich i stawiających na szyk wybierz latarenki ze szklanymi ściankami i metalowymi profilami pomalowanymi na złoto lub srebrno. Drewniane modele nie może zabraknąć przy aranżacjach skandynawskich, hampton, rustykalnych. Nie zapominaj też o kształtach. Okrągłe i owalne wprowadzają do przestrzeni ciepło i przytulność, te o ostrych kątach postrzegane są jako bardziej surowe, minimalistyczne, nowoczesne.

Oświetlenie w postaci latarenek zaprosić możesz nie tylko do ogrodu, ale i do domowego wnętrza. Znakomicie wpiszą się one w wystrój sypialni, salonu, przedpokoju, łazienki. W niewielkich mieszkaniach lampiony i latarnie możesz ustawić na parapecie, regale, blacie komody, szafce. W sypialniach z powodzeniem mogą one zastąpić lampki nocne, w salonach, gabinetach, łazienkach i korytarzach lampy stołowe i podłogowe. W dużym wnętrzu ten typ oświetlenia pięknie będzie się prezentował ustawiony bezpośrednio na podłodze.

Lampiony ogrodowe, w których liczy się wysoka jakość

Lampiony i latarnie na balkon to akcesoria, które bez względu na warunki atmosferyczne przebywają na zewnątrz. To, dlatego muszą być na nie odporne, a także wytrzymałe i solidne. W Miloo Home znajdziesz więc oświetlenie zewnętrzne wysokiej jakości. Każda latarnia, jaką u nas kupisz, wykazuje odporność na wilgoć, promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia. Dzięki temu na długie lata zagości ona w wystroju tarasu.

W przypadku lampionów ogrodowych liczy się nie tylko design i dobra jakość, ale także wydajność oraz ekonomia. Oświetlenie dużej przydomowej przestrzeni może się okazać nieekonomiczne i nieprzyjazne dla naszego portfela. Chcąc ograniczyć wysokość rachunków za prąd, warto postawić na ekologiczne rozwiązania. Wśród takich znajdują się lampiony i latarnie LED, które bez problemu odnajdziesz w Miloo Home. Latarenki z diodami LED to te charakteryzujące się energooszczędnością i długą żywotnością. Niektóre modele LED mogą mieć wbudowany czujnik ruchu lub też opcję przyciemniania i rozjaśniania żarówki oraz manipulacji spektrum barowym. Latarnie LED w ogrodzie pozwolą oszczędzić nawet do 50% energii, a jednocześnie cieszyć się niczym niezmąconym światłem – nastrojowym, klimatycznym, przytulnym i ciepłym. Latarenki, które mają stanąć w miejscu do odpoczynku i relaksu, powinny dawać światło ciepłe i żółte, czyli to sprzyjające odpoczynkowi.

Zobacz także: