W magazynie

Stolik kawowy Avangarda 95x95x45cm

Cena brutto: 3 340 zł
numer katalogowy:
ML0899

Produkt na zamówienie!

Czas realizacji: do 10 tygodni

Kolor:
Brązowy
Rozmiar:
95x95x45cm
Materiał:
Jesion
Producent:
Miloo Design
Suma:  

Proponujemy Państwu szeroki asortyment mebli tapicerowanych oraz drewnianych. Nasze produkty odbiegają od dostępnych na rynku masowych wzorów. Oferujemy meble unikalne, wykańczane ręcznie z dbałością o każdy detal. Połączenie wysokiej jakości drewna z precyzyjnie dobranymi materiałami tapicerskimi, szeroki wybór tkanin oraz skór, różnorodność wzornictwa to atrybuty które nadają naszym meblom unikalny charakter. ZE WZGLĘDU NA WYKONANIE BLATÓW Z LITEGO DREWNA INFORMUJEMY, ŻE FORMA I STRUKTURA KAŻDEGO BLATU JEST ZALEŻNA OD NATURALNEGO KSZTAŁTU UŻYTEGO DREWNA.

 

Grubość blatu - 4-4,5cm

Materiał na blacie - jesion, wykończenie classic

 

Wybarwienie i wykończenie - wg wzorników miloo home

PRAWIDŁOWE UŻYTKOWANIE STOŁÓW DREWNIANYCH

 

 

Wskazówki i wytyczne  dotyczące użytkowania stołów z drewna naturalnego

Jeśli chcą Państwo długo cieszyć się swoimi meblami, prosimy przyjąć kilka naszych podpowiedzi:

a)       stoły wykonane z drewna mogą znieść wyższe temperatury w nowoczesnych mieszkaniach, jednakże powinny stać co najmniej1 metrod źródła ciepła (kaloryfery, grzejniki elektryczne, itp.)

b)       wszelkie zabrudzenia powinny być natychmiast usuwane!

c)       stawiając gorące, bardzo zimne lub wilgotne przedmioty na meblach, prosimy stosować podstawki w celu uniknięcia plam lub odkształceń

d)       do pisania itp. prosimy zawsze używać podkładów, aby na powierzchni nie powstały zarysowania

e)       meble powinny być ustawiane na poziomym podłożu, w przeciwnym razie ulegną odkształceniu, dostosowując się do nierówności podłoża

 

Konserwacja powierzchni lakierowanych

W tym celu polecamy naturalne pasty, wyprodukowane na bazie wosku, bezbarwne lub w kolorze Państwa mebli. Należy nanieść cienką warstwę pasty miękką szmatką, wzdłuż włókna drewna. Meble powinny być woskowane regularnie

ok. 3 razy do roku lub częściej, w zależności od intensywności ich użytkowania. Poprzez woskowanie powierzchnia drewna nie tylko jest zakonserwowana, ale także staje się piękniejsza.

 

Konserwacja powierzchni olejowanych

Drewno olejowane jest bardziej wrażliwe na zabrudzenia niż drewno lakierowane, dlatego też wymaga trochę większej ostrożności podczas użytkowania. Warstwa oleju jest cienka, dlatego po pewnym czasie zużyty olej może miejscowo wsiąkać w drewno. NIE JEST TO WADA i nie stanowi powodu do reklamacji! Olej powinien być ponownie nanoszony co 2-3 miesiące, aż do momentu, kiedy przestanie wsiąkać, w przeciwnym razie powierzchnia wygląda na niewykończoną. Prosimy przy tym uważać, aby olej rozprowadzić równomiernie, w przeciwnym razie powstają na powierzchni ciemniejsze punkty.

 

UWAGA: Powierzchnie nie wykańczane nie są w żaden sposób fabrycznie zabezpieczone przed zabrudzeniami.

 

Do konserwacji drewna polecamy pasty woskowe oraz olej do drewna.

W przypadku powstania podczas użytkowania drobnych zadrapań, rys czy ubytków, polecamy pasty woskowe, które mogą pokryć drobne uszkodzenia. Przy większych odkształceniach drewna prosimy zwrócić się do fachowca lub bezpośrednio do pracowników House&more

Prosimy nie używać

  • ŻADNYCH środków konserwujących  lub czyszczących, które nie są dostosowane do drewna
  • ŻADNYCH środków w aerozolu

 

Meble w 100 % naturalne

Przy wykańczaniu naturalnego materiału szlachetnego takiego jak drewno występują również drobne nieregularności, przebarwienia lub mikrorysy, które podkreślają urodę tego produktu i nie stanowią uzasadnionego powodu do reklamacji.
Ważne jest, by wziąć pod uwagę fakt, iż produkty firmy House&more tworzone są ręcznie więc nie będą nigdy identyczne.
Meble wystawione na bezpośrednie działanie promieni słonecznych mogą po pewnym czasie zmienić swój pierwotny kolor. Również zbyt wysoka i długotrwała wilgotność lub przesuszone powietrze może negatywnie wpływać na drewno.

 

 

Więcej informacji
Marka Miloo Design
Materiał Dominujący Drewno jesionowe
Kolor Brązowy
Wymiar 95x95x45cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Stolik kawowy Avangarda 95x95x45cm
Twoja ocena
To Top