W magazynie

Rama do łóżka Alysa 176x221x145,5cm

Cena brutto: 9 490 zł
numer katalogowy:
ML1018-160

Produkt na indywidualne zamówienie.

Czas realizacji: 8-10 tygodni

W celu uzyskania informacji o czasie realizacji, dostępnych tkaninach, wykończeniach oraz złożenia zamówienia prosimy o kontakt sklep@miloohome.pl

Produkt w związku z szeroką możliwością konfiguracji traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta) i nie podlega zwrotowi ani wymianie.

UWAGA! Prezentowane zdjęcia mebli są jedynie poglądowe. Aby zamówić mebel w wybranym kolorze tkaniny, nóg oraz z dodatkami w opcjach wyboru parametrów mebla należy wybrać właściwą opcję.

Kolor:
Biały
Rozmiar:
176x221x145,5 cm
Materiał:
Olcha
Producent:
Miloo Design
Suma:  

Sypialnia- miejsce, w którym rozpoczynamy i kończymy każdy dzień. Miejsce, w którym uwalniamy nasze marzenia i emocje. Miejsce, do którego chcemy wracać. Sypialnia to nasza prywatna przestrzeń, oaza spokoju, strefa intymności, ciszy i relaksu, którego tak bardzo potrzebujemy na co dzień. Sypialnia jest odzwierciedleniem naszej osobowości. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiednich mebli i dekoracji.

Meble z kolekcji Alysa łączą ze sobą cechy francuskiego meblarstwa z elementami klasycznymi. Kątowe żaluzje, detale architektoniczne zastosowane po raz pierwszy w starożytnej Grecji, znalazły nowe miejsce w sypialni. Idealne dla osób które cenią funkcjonalność z ponadczasowym, tradycyjnym wzornictwem. Meble wykonywane są na zamówienie co daje możliwość dobrania rozmiaru, materiału, koloru oraz wykończenia według gustu i potrzeb klienta.

Kolekcja Alysa wykonana jest rzemieślniczo z drobiazgowo starannością - ręcznie szlifowana rama z ręcznie nakładanym wykończeniem.

Łóżko Alysa do materaca o wymiarach 160x200 cm

Łóżko nie posiada widocznego zdjęciu materaca

Więcej informacji
Typ mebla Łóżko
Marka Miloo Design
Kolor Biały
Materiał Olcha
Wymiar 176x221x145,5 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Rama do łóżka Alysa 176x221x145,5cm
Twoja ocena
To Top