Brak w magazynie

Koc Felice 130x170 cm

Cena promocyjna Cena brutto: 149,70 zł Regular Price 499 zł
numer katalogowy:
ML1827
Kolor:
Różowy
Rozmiar:
130x170 cm

Koc z serii FELICE to świetny sposób na zmianę wystroju wnętrza i doskonałe rozwiązanie na stylową osłonę przed chłodem. Oryginalny wzór wełnianych warkoczy w różowym kolorze sprawia, że koc zyskuje skandynawski charakter, nawiązujący do wypoczynku w domku w górach. Wymiary 130 x 170 cm czynią go idealnym do nakrycia tapicerki fotela, narzucenia na sypialniane łóżko czy użycia jako stylowe okrycie w chłodniejsze wieczory na tarasie, czy w salonie przed telewizorem. Cała seria FELICIE charakteryzuje się niepowtarzalnym stylem, który wprowadzi świeży i orzeΕΊwiający klimat do Twojego domu.

KOCE z wełny lub innych delikatnych materiałów takich jak MOHER CZY ANGORA wymagają szczególnej pielęgnacji. Niewłaściwe obchodzenie się z nimi może sprawić, iż szybko się zniszczą.

Nie pierz WEŁNIANEGO KOCA razem z rzeczami innego typu!
Delikatne materiały takie jak wełna, moher czy angora najlepiej prać ręcznie w letniej wodzie. Pranie w pralce jest możliwe tylko wtedy, gdy urządzenie ma specjalny program do prania delikatnych tkanin, w tym wełen, akrylu. Moher i angorę mimo wszystko najlepiej prać ręcznie.
Nigdy nie stosuj silnych detergentów (np. odplamiaczy). Zrezygnuj także z proszku do prania na rzecz specjalnych płynów do płukania tkanin (najlepiej stosuj te dedykowane do wełny), szamponu do włosów lub delikatnego proszku do prania dla dzieci.
Po zakoΕ„czeniu prania odsącz wodę i równomiernie rozwieś KOC na drążku. Możesz też rozłożyć koc na ręczniku lub specjalnej suszarce.

Gdy KOC WEŁNIANY się skurczył
Jeżeli KOC zostanie ΕΊle uprany (np. w zbyt ciepłej wodzie), po wyschnięciu może okazać się, że koc jest mniejszy. Na szczęście nie wszystko stracone. Skurczony KOC spróbuj namoczyć w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu do płukania. Po kilkunastu minutach ostrożnie wyjmij go z wody i osusz przy pomocy ręcznika. Następnie połóż KOC płasko na rozkładanej suszarce do prania, naciągnij do takiego rozmiaru, jaki miał poprzednio i przymocowuj brzegi do linek za pomocą spinaczy. Pozostaw do wyschnięcia, co jakiś czas zmieniając miejsce przypięcia, aby na powierzchni nie pozostały odciśnięte ślady po spinaczu.

Odświeżanie
Im dłużej i częściej używasz swojego koca, tym szybciej pojawiają się na nim nieestetyczne zmechacenia. Na szczęście nie oznacza to, że koc jest zniszczony. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalną golarkę do ubraΕ„. Jej ostrza zabezpieczone są specjalną metalową kratką, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że zrobi dziurę. Wystarczy delikatnie, nie dociskając koΕ„cówki do koca, powoli przesuwać ostrza w miejscach, gdzie znajduje się zmechacenie. Dzięki tym wszystkim zabiegom nowe koce będą służyły dłużej, jednocześnie zachowując nienaganny wygląd.

Więcej informacji
Marka N/D
Kolor Różowy
Materiał N/D
Wymiar 130x170 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Koc Felice 130x170 cm
Twoja ocena
To Top