Brak w magazynie

Koc Elegante 130x170 blue

Cena brutto: 359 zł
numer katalogowy:
ML1836
Kolor:
.
Rozmiar:
15x5x21 cm

BELLA ELEGANTE , kolekcja miękkich wełnianychΒ  poduszek i kocy z frędzlami lub pomponami

Wśród niej znajdziemyΒ  koce dwukolorowe z pomponami z dodatkiem naturalnej wełny, oraz ręcznie plecione , wielokolorowe Β w odcieniach turkusu, różu , taupe czy grafitu.Β 

Β 

KOCE z wełny lub innych delikatnych materiałówΒ  takich jak MOHER CZY ANGORA wymagają szczególnej pielęgnacji. Niewłaściwe obchodzenie się z nimi może sprawić, iż szybko się zniszczą

Β 

Nie pierz WEŁNIANEGO KOCA razem z rzeczami innego typu.

Delikatne materiały takie jak wełna, moher czy angora najlepiej prać ręcznie w letniej wodzie. Β Pranie w pralce jest możliwe tylko wtedy, gdy urządzenie posiada specjalny program do prania delikatnych tkanin, w tym wełen, akrylu. Moher i angorę mimo wszystko najlepiej prać ręcznie.

  • Nigdy nie stosuj silnych detergentów (np. odplamiaczy). Zrezygnuj także z proszku do prania na rzecz specjalnych płynów do płukania tkanin (najlepiej stosuj te dedykowane do wełny), szamponu do włosów lub delikatnego proszku do prania dla dzieci.
  • Po zakoΕ„czeniu prania odsącz wodę i równomiernie rozwieś KOC na drążku.Możesz też rozłożyć koc na ręczniku lub specjalnej suszarce.

Β Β Β Β Β Β Β Β Β Β Β Β Β Β Β 

Gdy KOC WEŁNIANY się skurczyłΒ 
Jeżeli KOC zostanie ΕΊle uprany (np. w zbyt ciepłej wodzie), po wyschnięciu może okazać się. Na szczęście nie wszystko stracone. Skurczony KOC spróbuj namoczyć w ciepłej wodzie z dodatkiem delikatnego płynu do płukania. Po kilkunastu minutach ostrożnie wyjmij go z wody i osusz przy pomocy ręcznika. Następnie połóż KOC płasko na rozkładanej suszarce do prania, naciągnij do takiego rozmiaru, jaki miał poprzednio i przymocowuj brzegi do linek za pomocą spinaczy. Pozostaw do wyschnięcia, co jakiś czas zmieniając miejsce przypięcia, aby na powierzchni nie pozostały odciśnięte ślady po spinaczu.

OdświeżanieΒ 
Im dłużej i częściej używasz swojego koca, tym szybciej pojawiają się na nim nieestetyczne zmechacenia. Na szczęście nie oznacza to, że koc jest zniszczony. Wystarczy zaopatrzyć się w specjalną golarkę do ubraΕ„. Jej ostrza zabezpieczone są specjalną metalową kratką, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że zrobi dziurę. Wystarczy delikatnie, nie dociskając koΕ„cówki do koca, powoli przesuwać ostrza w miejscach, gdzie znajduje się zmechacenie. Dzięki tym wszystkim zabiegom nowe koce będą służyły dłużej, jednocześnie zachowując nienaganny wygląd.

Β 

Więcej informacji
Marka N/D
Kolor .
Materiał N/D
Wymiar 15x5x21 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Koc Elegante 130x170 blue
Twoja ocena
To Top