Fontanny ogrodowe

Nowoczesne fontanny ogrodowe to element, który ubarwi każdy ogród, dodając letniego podmuchu bryzy i ochłodzenia. W ofercie Miloo Home dostępne są fontanny w stonowanych, niezwykle eleganckich kolorach.

Czytaj więcej.. 

Rodzaje fontann ogrodowych
Fontanny ogrodowe w ofercie Miloo Home wykonane są z ceramiki. Fontanny wodne wykonane z wysokiej jakości ceramiki, odporne są na warunki atmosferyczne. Ceramika sprawia, że fontanny wspaniale prezentują się w każdym ogrodzie, bez względu na styl letniej ogrodowej aranżacji.

Funkcje fontanny ogrodowej
Fontanna ogrodowa może zostać wykorzystana jako element ozdobny każdego ogrodu czy tarasu. Można wykorzystać ją zarówno jako element w trawie, wzdłuż kamienistej ścieżki czy na podeście. Fontanna ogrodowa to także urozmaicenie dla najmłodszych domowników, którzy zdecydowanie uwielbiają wodne harce w letnie dni. Fontanna ogrodowa to stylowy element ogrodu, który wygląda pięknie w otoczeniu wygodnych mebli ogrodowych, altany ogrodowej. Pasuje zarówno do ogrodu tradycyjnego jak i nowoczesnego, co sprawia, że jest to element uniwersalny. Fontanny ogrodowe prezentowane na stronie Miloo Home są wykonane z najlepszej jakości materiałów, a także są bezpieczne i eleganckie. Ich nowoczesny design, funkcjonalność oraz estetyczność sprawiają, że przebywanie na świeżym powietrzu z rodziną i przyjaciółmi staje się przyjemnością.

Desc

1 elementu

na stronę
  1. Fontanna Salinas 31x31x29cm
    Fontanna Salinas 31x31x29cm
    Cena promocyjna Cena brutto: 225 zł Regular Price 450 zł
    Fontanna Salinas 31x31x29cm Quickview
Desc

1 elementu

na stronę
To Top