Sofy ogrodowe

Sofy ogrodowe

Letnia aranżacja Twojego ogrodu skłania do zakupu pięknej, niezwykle wygodnej sofy ogrodowej. Te wykonane z wytrzymałych i estetycznych materiałów, zachęcą do spędzania czasu w ogrodzie, zarówno latem, wiosną, jak i wczesną jesienią. Sofy ogrodowe to połączenie komfortu z niebanalnym stylem.

Czytaj więcej.. 

Co wziąć pod uwagę kupując sofę do ogrodu?
Przy wyborze sofy ogrodowej, każdy amator letniego relaksu powinien wziąć pod uwagę jej praktyczność. Czy sofa jest mi potrzebna? Jak duża powinna być? Jakie meble do niej dobrać i czy sofa ma być modułowa? Odpowiedź na liczne pytania z pewnością rozjaśni każdemu wizję ogrodowej aranżacji i tym samym wyboru letniej sofy ogrodowej.

Materiał sof ogrodowych
Sofy ogrodowe mogą być wykonane z różnych materiałów. Najbardziej klasyczne są sofy z aluminiowym lub drewnianym stelażem. To sofy w pełni bezpieczne i stabilne. Wykończone obszernymi siedziskami, najczęściej dla 2-3 osób, wyróżniają się doskonałym obiciem i niezwykłą wytrzymałością. Siedziska sof najczęściej wykonane metodą sunproof są zabezpieczone na dłużej, nie reagują zbyt gwałtownie na promieniowanie UV lub deszcz,

Sofy ogrodowe Miloo Home
Sofy ogrodowe Miloo Home to starannie skomponowane i wykonane meble, które cechuje wysoka jakość materiału i prawdziwie letni design. Delikatne linie oparć, miękkie poduchy i wytrzymałe materiały to odpowiedź dla wszystkich wielbicieli letniego relaksu w ogrodzie czy na tarasie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sof ogrodowych, a także ofertą z kategorii ogród, w której znajdziemy leżaki ogrodowe, hamaki, altany.

Desc

Produkty 15

na stronę
 1. Sofa Alhambra Okrągła
  Sofa Alhambra Okrągła
  Cena promocyjna Cena brutto: 3 423 zł Regular Price 4 890 zł
  Sofa Alhambra Okrągła Quickview
 2. Sofa Ibiza Lounge podwójna lewa 157x85x75cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 3 493 zł Regular Price 4 990 zł
  Sofa Ibiza Lounge podwójna lewa 157x85x75cm Quickview
 3. Sofa Lotus 90x130x68cm
  Sofa Lotus 90x130x68cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 2 765 zł Regular Price 3 950 zł
  Sofa Lotus 90x130x68cm Quickview
Desc

Produkty 15

na stronę
To Top