Lampy do przedpokoju

 1. Special Price 1 496,25 zł Regular Price 1 995,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 1 596,00 zł
 2. Special Price 1 101,75 zł Regular Price 1 469,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 1 175,20 zł
 3. Special Price 1 255,20 zł Regular Price 1 569,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 1 569,00 zł
 4. Special Price 527,20 zł Regular Price 659,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 527,20 zł
 5. Special Price 644,25 zł Regular Price 859,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 687,20 zł
 6. Special Price 743,20 zł Regular Price 929,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 929,00 zł

Lampy do przedpokoju

Oświetlenie to jeden z najistotniejszych elementów aranżacji przedpokoju. Wynika to z tego, że to domowe pomieszczenie zazwyczaj nie ma dostępu do naturalnego, słonecznego światła. Ciemne, często ciasne i wąskie bez właściwego oświetlenia będzie się więc nie tylko prezentować nieciekawie, ale i stanie się trudne w codziennym użytkowaniu. W ciemnym korytarzu trudno będzie odnaleźć kurtkę, założyć czy zdjąć buty, odszukać kluczyki do samochodu czy klucze do domu, przemieszczać się. Dobre oświetlenie ma za zadanie wyeliminować te problemy, a także podkreślać charakter wnętrza i dodawać mu uroku. W przedpokoju można zamontować kilka źródeł światła. Lampy sufitowe uzupełnione mogą być oświetleniem takim jak kinkiety, lampki, plafony.

Sufitowe oświetlenie przedpokoju

Głównym źródłem światła są wiszące lampy sufitowe. Nie inaczej jest w przypadku przedpokoju. Sprawdzą się ona w każdym wnętrzu bez względu na styl jego aranżacji, metraż czy kształt. Lampa sufitowa będzie równomiernie rozświetlać każdy kąt wnętrza. Najlepiej, jeśli zostanie umieszczona na samym środku korytarza. Na mały korytarz wystarczy jedna lampa sufitowa. Klasyczne żyrandole w niewielkim holu zastąpić mogą plafony lub refraktory sufitowe, które również montuje się na suficie. W przypadku, gdy przedpokój jest większy, lepiej postawić na kilka lamp rozmieszczonych równomiernie np. na początku, na środku i na końcu pomieszczenia. To rozwiązanie sprawdzi się też w przypadku, kiedy przedpokój jest długi i wąski. Musisz też pamiętać, że oświetlenie sufitowe zawsze może być uzupełnione i wspomagane tym montowanym na ścianie. Lampy ścienne do przedpokoju przybierają formę kinkietów. Te najlepiej zaprezentują się umocowane po obydwóch stronach obrazu czy nad szafką na buty, stolikiem, komodą. Doskonale doświetlą one też lustro lub obszar nad wyjściem. Kinkiety w korytarzu powinny występować w parach, które zostaną zamontowane symetrycznie. Z racji tego, że nie zabierają one wiele miejsca, często polecane są też jako główne nowoczesne oświetlenie małego wiatrołapu. Inny uzupełniające oświetlenie do przedpokoju, które dostępne jest w Miloo Home to lampy na korytarz stojące lub eleganckie nocne lampki, dla których znajdzie się miejsce na blacie komody, etażerki, konsoli, stoliczka - pomocniczka.

Stylowe oświetlenie przedpokoju – lampy, które nadają stylu

Lampy do przedpokoju sufitowe mają nie tylko dawać światło, ale także dekorować przestrzeń. Na niewielkim metrażu stają się główną i przyciągającą wzrok ozdobą. To one mogą więc zdecydować, jaki styl i charakter będzie mieć korytarz. To, dlatego tak ważne jest, aby lampa harmonizowała z pozostałymi elementami wystroju, a także jej design wpisywał się w styl, który chcesz zaprosić do korytarza. W Miloo Home przekonasz się, że lampa sufitowa może mieć niejedno oblicze. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno eleganckie żyrandole w stylu glamour, jak i nowoczesne lampy nawiązujące do stylu loftowego, industrialnego, modern czy minimalistycznego. Proponujemy także lampy do przedpokoju w stylu klasycznym, skandynawskim, boho, vintage, art. deco. Szeroki wybór pozwoli znaleźć ci takie oświetlenie, które jednocześnie zapewni światło w całym pomieszczeniu i uatrakcyjni aranżacje.

Najlepsze oświetlenie korytarza

Zarówno lampy wiszące, jak i kinkiety mogą dawać różny rodzaj światła i działać o oparciu o różne technologie. Nowoczesne lampy to te, w których coraz rzadziej można znaleźć tradycyjne żarówki. Zastępują je diody LED, które są nie tylko wydajniejsze, ale i przyjaźniejsze środowisku naturalnemu. Oświetlenie ledowe oprócz tego, że pozwala zaoszczędzić na rachunkach ma i inne zalety: nie nagrzewa się, może pochwalić się długą żywotnością, jest funkcjonalne i dostępne w dowolnym kolorze i temperaturze barwowej, a przy tym w Miloo Home jest objęte opcją "szybka wysyłka".

Wisząca lampa na przedpokój, aby być praktyczna, musi mieć odpowiednią barwę. Ta powinna spełniać indywidualne oczekiwania, a także być dobrana do wystroju korytarza. W holu sprawdzi się zarówno barwa biała ciepła, zimna, jak i neutralna, jednak przy stylu rustykalnym lub glamour najlepiej zaprezentuje się ciepła (2700K-3500K). Naturalny odcień światła najlepiej oddaje kolory, a zimny (6500K) nada wnętrzu bardzo nowoczesny charakter, podkreślając przy tym biel.