W magazynie

Popielnica Floris 20x16x3cm

Cena brutto: 95 zł
numer katalogowy:
ML9151
Kolor:
Biały
Rozmiar:
20x16x3 cm
Materiał:
Porcelana
Producent:
Miloo Home
Suma:  

Popielnica Floris to stylowy i funkcjonalny dodatek potrzebny w domu palacza. Została wykonana z chińskiej porcelany, wyróżnia się motywem pnączy oraz kwiatów przedstawionych na jej powierzchni. Produkt posiada dwa wygodne wyżłobienia, gdzie bez przeszkód zostawisz palącego się papierosa.


Kolekcja Mayfair wykonana jest z najwyższej jakości chińskiej porcelany i wykończona wg bardzo tradycyjnych ręcznych technik:


DRUK PIECZĘTOWY – technika ta polega na odciskaniu przygotowanych i utwardzonych wzorów dekoracji. Ten sposób dekorowania porcelany w sposób szczególny stosowany był w ośrodku DING w czasach dynastii song.
RELIEF - polega na użyciu specjalnie ukształtowanego nożyka, który w użyciu przypomina malowanie pędzlem. Nożyk ten zostawia różnej wielkości wgłębienia, dzięki którym powstają linearne, rysunkowe i konturowe wzory .
POSZKLIWIONE MALARSTWO KOBALTOWE - zostało stworzone w okresie panowania dynastii YUAN. Technika ta polega na malowaniu specjalnym pędzelkiem przy użyciu farb z pigmentem stworzonym na bazie tlenku kobaltu. Przy użyciu techniki malarstwa kobaltowego otrzymuje się porcelanę o niebieskich wzorach, które usytuowane są na białym, gładkim tle.

Wszystkie podstawy lamp zostały wykonane ręcznie. Dodatkowo ręcznie nałożono druk pieczętowy i pomalowano serię MAYFAIR FLORIS.

Więcej informacji
Marka Miloo Home
Kolor Biały
Materiał Porcelana
Wymiar 20x16x3 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Popielnica Floris 20x16x3cm
Twoja ocena
To Top