Stolik kawowy Casa Puro 120x46 cm

numer katalogowy
ML13813
3 290,00 zł

Do 10 x raty 0%

 • ul. Fabryczna 2 , Lublin Niedostępny
 • ul. Mazowiecka 6 , Płońsk Niedostępny
 • ul. Puławska 579 , Warszawa Dostępny
 • Al. Grunwaldzka 211 , Gdańsk Niedostępny
 • ul. Piękna 18 , Warszawa Dostępny
 • ul. Chorzowska 107 , Katowice Niedostępny
 • ul. Tetmajera 83 , Kraków Dostępny
 • ul. Malborska 41 lok 18-19 , Warszawa Dostępny
 • ul. Mazowiecka 6 , Płońsk Niedostępny
 • Al. Zwycięstwa 256 , Gdynia Niedostępny
 • ul. Półwiejska 42 , Poznań Niedostępny
 • Trakt Brzeski 118 (objazd przez Orlen) , Warszawa Niedostępny
 • ul. Polska 94 , Poznań Niedostępny
 • Al. Wyzwolenia 18 , Szczecin Niedostępny

Trójpoziomowe okrągłe blaty wykonane ze szkła transparentnego w kolorze czarnym.

Stabilna konstrukcja podstawy wykonanej ze stali w kolorze czarnym.

Powierzchnię stalową jak i szklaną czyścić za pomocą suchej szmatki. W razie silniejszych zabrudzeń rekomendowane użycie detergentów dedykowanych do powierzchni stalowych, szklanych i naturalnego kamienia.

Opis produktu

Stolik kawowy Casa Puro

Stoliki kawowe to podstawowe wyposażenie każdego pokoju dziennego. Ich zadaniem jest nie tylko ozdobić wnętrze, ale i pełnić w nim rolę praktyczną, pomocniczą. Stoliki niezbędne są zarówno w dużym salonie, jak i małym pokoju dziennym. W kolekcji Casa Puro znajdziesz meble, które sprawdzą się na każdym metrażu. Będą one eleganckimi, stylowymi, a ponadto solidnymi elementami wyposażenia wnętrza. Cechy te odnajdziesz również w stoliku kawowym Casa Puro. Wyróżnia się on nietypowym kształtem i awangardowym projektem. Stolik składa się z trzech okrągłych blatów umieszczonych na różnych poziomach. Materiał blatów to szkło transparentne o czarnej barwie. Producent szklane blaty wspiera na solidnej podstawie, która zapewnia meblowi stabilność. Podstawa stolika to stal pomalowana na czarny kolor. Cały design tego modelu utrzymany jest w stylu minimalistycznym, nowoczesnym. Pasować więc będzie do modernistycznych kompletów wypoczynkowych, o prostych, geometrycznych kształtach utrzymanych w odcieniach szarości, bieli, beżu, czerni, granatu, różu, czerwieni, zieleni. Stolik kawowy z kolekcji Casa Puro sprawdzi się jednak nie tylko w salonie, możesz go również włączyć w aranżację gabinetu, jadalni, domowej biblioteki.

Nowoczesny stolik kawowy

Prezentowany stolik kawowy to jeden z elementów wyposażenia wnętrz nowoczesnych, modern, loftowych, industrialnych. Odnajdzie się on również w wystroju skandynawskim, eklektycznym i glamour. Model ten liczy sobie 120x46cm, dlatego miejsce dla niego znajdzie się w pokojach dziennych o średnim i większym metrażu. Najlepiej stolik zaprezentuje się w towarzystwie kanapy i foteli – stanie się on częścią strefy wypoczynkowej w salonie. Funkcję, jaką będą wtedy pełnić stoliki Casa Puro to ta pomocnicza. Na ich blacie postawić będzie można filiżankę z kawą, kubek z herbatą, pilot od TV czy książkę. W salonie ten model może pojawiać się też solo. Wtedy będzie miejscem na drobne dekoracje i bibeloty np. ramki ze zdjęciami, wazony z kwiatami czy figurki dekoracyjne. W takiej sytuacji do salonu oprócz stolika kawowego zaproś niskie ławy, które będą towarzyszyć kanapie, sofie, narożnikowi i fotelom.

Wytrzymałe stoliki kawowe

Ława czy stolik kawowy w pokoju dziennym musi nie tylko pięknie wyglądać i dodawać atrakcyjności wystrojowi, ale też być meblem na lata. Modelowi Casa Puro nie można odmówić solidności i wytrzymałości. Szkło, z którego wykonane są blaty, jest tym odpornym na odpryski i uszkodzenia mechaniczne. Szklany blat jest też odpowiednio zabezpieczony, dzięki czemu nie będzie on stanowił zagrożenia dla najmłodszych mieszkańców. Na praktyczność stolika wpływa również jego stalowy stelaż. Metal gwarantuje stabilność, a także odporny jest na zniszczenie. Plusem połączenia tych dwóch materiałów jest elegancki wygląd, a także konieczność minimalnej pielęgnacji. Aby stolik kawowy prezentował się jak nowy, wystarczy szklany blat przetrzeć suchą szmatką, w przypadku większych zabrudzeń musisz sięgnąć po specjalne detergenty przeznaczone do powierzchni szklanych, stalowych lub z naturalnego kamienia.