W magazynie

Wiosło gwiazdy Natural Secret 4x175cm

Cena brutto: 299 zł
numer katalogowy:
ML4341
Kolor:
Wielokolorowy
Rozmiar:
4x175cm
Materiał:
Akacja
Producent:
Miloo Home
Suma:  

Oryginalny dodatek aranżacyjny w formie wiosła o grubości 4cm i długości 175cm. Wiosło wykonane z drewna akacjowego, które charakteryzuje się naturalnymi przebarwieniami, widocznymi na rękojeści. Pióro wiosła jest natomiast pokryte ciemno-niebieską farbą z białymi gwiazdami, które dodają wiosłu amerykańskiego szyku. Dodatek w formie wiosła doskonale komponuje się z naturalnymi meblami, uzupełniając klasyczne wnętrza na zasadzie kontrastu.

Wykorzystane w kolekcji drewno pochodzenia indonezyjskiego, spełnia wymogi ochrony lasów tropikalnych przed zniszczeniem. Zrównoważona wycinka lasów ma na celu ich ochronę, a ponad to ma kontrolować handel drewnem pochodzącym z legalnych źródeł. W ramach akcji „Indonesian Legal Wood” drewno zostało dopuszczone  do  obrotu w handlu międzynarodowym, zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.


Natura to niedołączony element codziennego życia. Naturalne meble i dodatki do wyposażenia wnętrz odświeżą każdą przestrzeń, nadając oryginalnego akcentu. Kolekcja Natural Secret zawiera szeroką gamę dodatków wykonanych z naturalnego drzewa akacjowego. Akacja charakteryzuje się  pięknym usłojeniem, kontrastem kolorystycznym i zdaje się zmieniać barwę w zależności od źródła światła. Jest to naturalnie żywiczne drewno wyjątkowo odporne na odbarwienia spowodowane wilgocią. W kolekcji Natural Secret znajdziemy  dodatki do sypialni, salonu czy gabinetu, takie jak świeczniki piękne zdobione stołki i ławki, oryginalne stołowe blaty, a także wiosła, będące niebanalnym dodatkiem. Kolekcję Natural Secret można łączyć z kolekcjami klasycznych mebli. 

Więcej informacji
Marka Miloo Home
Kolor Wielokolorowy
Materiał Akacja
Wymiar 4x175cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Wiosło gwiazdy Natural Secret 4x175cm
Twoja ocena
To Top