ZWROTY W E-SKLEPIE

Dokonując zakupów w Miloo Home Klient ma pewność, że zakupiony towar może bezpiecznie zwrócić, odstępując od umowy.

Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy powinno się odbyć w terminie 14 dni od odebrania przesyłki. Aby od umowy odstąpić, należy poinformować sklep (sklep@miloohome.pl) o chęci zwrotu zakupionego towaru, najlepiej za pośrednictwem podpisanego i zeskanowanego formularza. Formularz można także załączyć do zwracanej paczki i odesłać w terminie 14 dni od wejścia w posiadanie zamówionych produktów (odebrania przesyłki).

Od momentu poinformowania o odstąpieniu od umowy, Klient ma dodatkowe 14 dni na wysłanie zwracanego towaru. Przesyłkę należy wysłać na adres:

Home Invest International S.A.
ul. Mazowiecka 6,
09-100 Płońsk,

z dopiskiem: “ZWROT MILOO HOME”.

Zwrotu towaru można dokonać także w sklepie stacjonarnym Miloo Home.

 

Po otrzymaniu towaru, Miloo Home zobowiązuje się w terminie 14 dni zwrócić pieniądze na konto, z którego została dokonana płatność lub na inne konto wskazane przez Klienta.

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży w ciągu 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Czas ten liczony jest od momentu dostarczenia przesyłki. Wystarczy, że w ciągu 14 dni poinformujesz MILOO-HOME o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem formularza wskazanego poniżej.

Pobierz formularz odstąpienia od umowy sprzedaży

To Top