Christmas Collection

MAGIC SNOWY MOMENTS

Kolekcja Magic Snowy Moments to spełnione marzenie o świętach oprószonych puszystym śniegiem i skrzących się od szronu. Sekret tkwi w chłodnej palecie barw: bieli, błękitach, srebrze ale również zgaszonym złocie oraz brązie taupe. Efekt podkreślają starannie wykonane dekoracje. Znajdziemy je na bombkach, figurkach, ozdobnych zawieszkach w bogatej gamie malowniczych wzorów. A zupełnie szczególne wrażenie robią ozdoby transparentne. Jedne wyglądają jak powstałe z lodu, w innych zdaje się zawsze padać śnieg. Prawdziwa świąteczna magia!

Christmas Collection

THE STORY OF CANDY MOMENTS

Kolekcja The Story of Candy Moments łączy w sobie domowe ciepło i… zniewalający urok sklepu ze słodkościami. Pasiate sopelki i bombki mają w sobie coś z cukierków, a duże transparentne kule przypominają bańki powietrza zamknięte w karmelu. Ale są tu także klasyczne cukrowe laski! Nie brakuje również tradycyjnych zabawek choinkowych: mikołajów, aniołków, żołnierzyków w barwnych mundurach. Nastrój świat wypełni cały dom. Zadba o to plejada fantazyjnych figur i figurek – choćby wspaniałych jeleni w barwnych mundurach. Nie zabraknie też wianków ani girland, by ozdobić każdą ścianę, każde okno, kominek lub poręcz schodów. Po to, by zafundować rodzinie piękne, słodkie święta – jak z filmu!

Christmas Collection

ROYAL GLOW

Kolekcja Royal Glow to królewska elegancja – podkreślona wyjątkowym duetem pełnego blasku złota i uroczystej czerni. W ślad za nim idą niepowtarzalne, misterne zdobienia bombek – tłoczone, malowane, a nawet haftowane. Klasycznym kształtom kulistym towarzyszą fantazyjne formy sopli, owadów czy gwiazd. Wyjątkowy, pełen świątecznego splendoru blask bije od stylowych ozdób LED, takich jak bukiety obsypanych światełkami zimowych gałązek czy rozgwieżdżone transparentne bombki z imponującymi czarnymi chwostami. Królowie dobrego stylu docenią je na pewno!

Christmas Collection

THE MYSTERY MOMENTS

Kolekcja The Mistery Moments powstała z najpiękniejszych wspomnień z dzieciństwa, zasnutych mgiełką melancholii. Stąd tajemniczy dialog głębokich odcieni błękitu oraz złota, beżów, brązu i miedzi. Fantazyjne ozdoby mają w sobie pewien urok, który tak samo zachwyca dzieci i… budzi dziecko w dorosłym. Bombki z cyrkoniami, marmurkowe łezki czy podłużne sople – któż nie chciałby cieszyć się ich widokiem? Warto po nie sięgnąć, by ożywić dawne, piękne chwile. I by zarazem malować przyszłe wspomnienia u naszych najmilszych.

Boże Narodzenie to tradycja i niepowtarzalne piękno. Klimat świąt zamknięty w ponadczasowych ozdobach sprawi, że każde wnętrze nabierze nowego charakteru. Piękne choinki, wyjątkowe oświetlenie LED, a także oryginalne ozdoby i dekoracje: bombki, zawieszki, świąteczne figurki, ozdobne gałązki i stroiki wprawią wszystkich domowników w wyjątkowy klimat.