Donice ogrodowe

Donice ogrodowe

Kwiaty prezentują się odpowiednio tylko we właściwych pojemnikach. W naszym sklepie znajdziesz różne fasony i kolory donic dostosowanych do różnych typów kwiatów. Przygotowaliśmy zarówno donice wysokie, jak i niskie. Dzięki takiej różnorodności, można dobrać donice do wystroju wnętrza i wielkości kwiatów. Twój ogród lub salon zyska nowy blask, dzięki tym wspaniałym donicom, które będą stanowiły świetną dodatkową ozdobę dla kwiatów.

Czytaj więcej.. 

Czym się kierować przy wyborze donicy ogrodowej?
Wybierając donice do ogrodu, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na jej wielkość, kształt i wykonanie. Istotny jest także kolor, warto bowiem, by donica doskonale komponowała się z pozostałym wyposażeniem ogrodu.


Materiał donicy ogrodowej
Donice, jakie oferuje Miloo Home wykonane są z przeróżnych tworzyw: ceramiki, drewna, gąbki czy kompozytu betonowego. Każda z nich wyróżnia się różną odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Różnice w wykorzystaniu materiału mają bezpośredni wpływ na estetykę donic i ich dostosowanie do ogrodu.
Podsumowując, warto pamiętać o tym, że donice ogrodowe pełnią funkcje zarówno praktyczne jak i estetyczne. Donice ogrodowe mają chronić kwiaty i wpływać na ich wzrost, ale także powinny być dostosowane do architektury ogrodu oraz do potrzeb domowników. Zobacz również nasze zestawy ogrodowe

Desc

Produkty 12

na stronę
  1. Donica ogrodowa ceramiczna 26x26x41cm
    Donica ogrodowa ceramiczna 26x26x41cm
    Cena promocyjna Cena brutto: 174,30 zł Regular Price 249 zł
    Donica ogrodowa ceramiczna 26x26x41cm Quickview
Desc

Produkty 12

na stronę
To Top