Stoliki do sypialni

  1. Special Price 1 715,00 zł Regular Price 2 450,00 zł
  2. Special Price 1 876,00 zł Regular Price 2 680,00 zł
  3. Special Price 1 876,00 zł Regular Price 2 680,00 zł
  4. Special Price 1 883,00 zł Regular Price 2 690,00 zł
  5. Special Price 1 925,00 zł Regular Price 2 750,00 zł

Stoliki do sypialni

Sypialnia to pomieszczenie, w którym nie ma miejsca na przypadkowe meble. Te, które zaprosisz do wnętrza, powinny być dobrze przemyślanym zakupem. Ważne, aby nie zagracały one przestrzeni, optycznie jej nie zmniejszały, a także pasowały do stylu aranżacji. Nie bez znaczenia jest również funkcjonalność i praktyczność wyposażenia. Te wszystkie cechy łączy stolik do sypialni. Z racji jego funkcjonalności miejsce dla niego powinno znaleźć się nawet w małym wnętrzu. Klasycznym rozwiązaniem będzie ustawienie stolika tuż obok łóżka – po obydwóch jego stronach w sypialni małżeńskiej, po jednej w pokoju nastolatka lub dziecka. Stolik sypialniany, jaki odnajdziesz w Miloo Home możesz jednak zaaranżować na wiele innych sposobów – wcale nie musi on w twojej sypialni pełnić roli szafki nocnej.

Stolik kawowy do sypialni – aranżacje i pomysły

Pokój, w którym śpimy, może pełnić wiele ról. Jeśli jest obszerny i pochwalić może się dużym metrażem, w jego części zaaranżować możesz domową biblioteczkę, kącik wypoczynku, garderobę czy przestrzeń do pracy. Jeśli sypialnia będzie pełnić takie role, wystrój wnętrza powinien objąć stolik kawowy, a także fotel lub niewielką kanapę. W takich aranżacjach idealnym miejscem dla stolika będzie centralna część pomieszczenia, przestrzeń bezpośrednio przy meblach wypoczynkowych. Dzięki temu ułożeniu stolika w sypialni znajdzie się miejsce, gdzie postawisz filiżankę z kawą, talerzyk z deserem, rozpoczętą książkę czy dokumenty. Stolik w sypialni możesz również wykorzystać do wyeksponowanie rodzinnych pamiątek i dekoracyjnych bibelotów. Dodadzą one wnętrzu stylu, klimatu i charakteru.

Stolik jak szafka

Szafka nocna to jeden z podstawowych mebli w każdej sypialni. W Miloo Home znajdziesz szeroki wybór tego rodzaju wyposażenia. Pamiętaj jednak, że klasyczną szafkę zawsze może zastąpić stolik. Do pokoju sypialnianego zaprosić możesz jeden lub dwa stoliki. Ustawiając je, bezpośrednio przy łóżku będziesz mógł się cieszyć praktycznym i funkcjonalnym pomocniczkiem. Stolik przy łóżku będzie idealnym miejscem do odłożenia okularów, czytanej przed snem książki, telefonu, tableta, ustawienia budzika, lampki nocnej czy szklanki z wodą.

Stylowy i charakterystyczny dodatek

W naszej ofercie znajdują się stoliki idealnie wpisujące się w klimat wnętrz skandynawskich, klasycznych, industrialnych, vintage, glamour, retro, nowoczesnych. Do tych pierwszych polecamy minimalistyczne w designie meble, wykonane z litego drewna. W sypialniach najlepiej sprawdzą się modele na wysokich nóżkach i z praktyczną szufladą lub otwartą półką pod blatem. Jeśli marzysz o klasycznym wystroju wnętrz postaw na stoliki o prostych i harmonijnych liniach, a także tradycyjnych materiałach takich jak drewno. Pomieszczenia zaaranżowane w stylu industrialnym pokochają stoliki z elementami metalowymi oraz nawiązujące stylistyką do fabrycznych mebli, nowoczesna sypialnia to natomiast ta, do której pasują proste i geometryczne szafki. W Miloo Home odnajdziesz też stoliki glamour – łączące szkło z pomalowanym na złoto lub srebrno metalem.

Solidny mebel na lata

Meble, które znajdą się w sypialni, muszą być nie tylko designerskie i praktyczne, ale także i solidne oraz wytrzymałe. W przypadku stolików, które znajdą się w pokojach najmłodszych, ważna jest również ich stabilność (gwarantująca bezpieczeństwo) oraz łatwość czyszczenia. W Miloo Home znajdziesz wysokiej jakości stoliki wykonane z pierwszo gatunkowych materiałów. W naszej ofercie nie brakuje stolików nawiązujących do najnowszych trendów wystroju wnętrza. Wykonywane z różnych materiałów od drewna, przez metal, aż do szkła wyróżniają się solidnością i wytrzymałością. Stoliki sypialniane od Miloo Home to modele niskie i wysokie, o różnych wymiarach. Bez trudu dobierzesz więc model pasujący do posiadanego metrażu, a także pozostałych elementów wyposażenia. Ich piękny design i uniwersalność sprawiają, że kiedy znudzą ci się w sypialni, bez problemu znajdziesz dla nich miejsce w innych domowych pomieszczeniach.