Stoliki Ogrodowe

Strona

Pokaż: 30

  1. Cena promocyjna 1 096,50 zł Normalna cena 1 290,00 zł
  2. Cena promocyjna 693,00 zł Normalna cena 990,00 zł
  3. Cena promocyjna 693,00 zł Normalna cena 990,00 zł
  4. Cena promocyjna 1 953,00 zł Normalna cena 2 790,00 zł
  5. Cena promocyjna 906,50 zł Normalna cena 1 295,00 zł
  6. Cena promocyjna 745,00 zł Normalna cena 1 490,00 zł
  7. Cena promocyjna 1 186,50 zł Normalna cena 1 695,00 zł
Strona

Pokaż: 30

Ogród to wyjątkowe miejsce, o które należy dbać szczególnie latem. Właśnie wtedy staje się on dodatkową przestrzenią do wypełnienia krzesłami ogrodowymi, stołami ogrodowymi czy małymi, modułowymi stolikami ogrodowymi. Ciepły, letni wieczór spędzony w gronie bliskich osób. Brzmi dobrze? Stoliki ogrodowe to praktyczne zastosowanie w wyjątkowo nowoczesnym stylu. Wybierając stolik do ogrodu, należy kierować się przede wszystkim swoim gustem i wielkością przestrzeni do zagospodarowania. Stolik ogrodowy najczęściej dobiera się do pozostałych mebli ogrodowych, tworząc spójne zestaw. Szeroka gama stolików i stołów ogrodowych sprawia, że każdy znajdzie dla siebie odpowiedni. Warto pamiętać o stylistyce całego ogrodu oraz innych mebli ogrodowych, które się w nim znajdują. Warto wybierać kolekcje powiązane doskonale komponujące się z wymarzonym stolikiem ogrodowym, takie jak Lotus, Barcelona, Florance, Yucatan czy Tarida.

Czytaj więcej.. 

Stoliki ogrodowe: drewniane, aluminiowe lub wykonane z eco-rattanu
Stoliki mogą być wykonane z różnych materiałów. Najbardziej klasyczne są drewniane, solidne stoliki, takie jak na przykład stolik kawowy Rio w stylu boho. W ofercie znajdują się także lekkie, modułowe stoliki aluminiowe (kolekcja SUE) lub rattanowe (kolekcja Yucatan). Stoliki aluminiowe są łatwe do przenoszenia, bardzo mobilne i tradycyjne. Stoliki rattanowe są nowoczesne, wyróżnia je delikatna plecionka i charakterystyczne wykończenie.

Jak zabezpieczyć stolik ogrodowy?
Zarówno stoły ogrodowe, jak i małe stoliki ogrodowe kawowe wymagają konserwacji. Stolik ogrodowy drewniany będzie się pięknie komponował w Twoim ogrodzie i służył długie lata. Aby zabezpieczyć drewniane elementy, należy czyścić je wilgotną ściereczką. Eco-rattan natomiast należy impregnować z wykorzystaniem dedykowanych specyfików.

Stoliki ogrodowe Miloo Home
Miloo Home oferuje szeroką gamę stolików kawowych i stołów obiadowych do ogrodu. Różnorodność kolorystyczna i materiałowa to gwarancja dokonania rzetelnego wyboru, który będzie zachwycał przez lata. Stoliki ogrodowe Miloo Home to kwintesencja nowoczesności i komfortu, o który warto zadbać w ogrodzie. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą stolików ogrodowych drewnianych i innych, a także ofertą z kategorii ogród, w której znajdziemy leżaki ogrodowe, hamaki, altany.