Zegary do salonu

Czasem biegnie, jak oszalały, innym razem dłuży się w nieskończoność - czas. Ma on znaczenie dla każdego. Chcemy na czas wyjść z domu, zdążyć na autobus, włączyć TV, aby obejrzeć ulubiony program. Aby móc kontrolować czas, potrzeby jest nam zegar. Tego urządzenia nie może zabraknąć w żadnym domu. W Miloo Home prezentujemy piękną kolekcję zegarów. Proponowane modele to zarówno nowoczesne zegary na ścianę do salonu, jak i modele stojące.

Zegar do salonu na ścianę – piękna i ponadczasowa dekoracja

Zegar ścienny do salonu to ponadczasowa i uniwersalna dekoracja. Będzie pasować do każdego stylu aranżacyjnego, wpisze się w każdy design. W salonach skandynawskich pięknie będą prezentować się modele drewniane, nowoczesny zegar stojący do salonu to natomiast dobry wybór do wnętrz industrialnych, modern, minimalistycznych. Po tę dekoracje sięgnąć mogą również osoby lubiące pomieszczenia stylizowane. W ich wystroju doskonale odnajdą się postarzane zegary ścienne do salonu.

Tradycyjne czy nowoczesne?

Zegary salonowe dostępne są w każdym stylu. Miłośnicy tradycji i klasyki wybierają modele ze wskazówkami. Będą one cicho odliczać czas w rytm tik-tak, a o upłynięciu godziny, powiadomią wygrywając melodie. Jeszcze piękniejszy spektakl dadzą tradycyjne zegary z kukułką. Takie zegary to dekoracje z duszą, pełne klimatu i charakteru. W Miloo Home nie zapominamy jednak i o tych, którzy we wnętrzach cenią sobie najnowsze rozwiązania techniki. Dla nich przygotowaliśmy nowoczesny zegar do salonu, czyli ten elektroniczny. W prosty sposób informuje on o godzinie, a także pozwala skorzystać z wielu funkcji i ułatwień. Dla tych, co nie mogą się zdecydować tradycyjny czy nowoczesny w Miloo Home zadbaliśmy o modne zegary ścienne w nowoczesnej odsłonie, ale z tradycyjnym cyferblatem.

Jaki zegar wybrać do salonu?

Design zegara do salonu to nie wszystko, na co musisz zwrócić uwagę podczas zakupu. Aby odnalazł się on we wnętrzu, pamiętaj, że musi współpracować z aranżacją. Najlepiej wybierać model, który oddaje jej styl. Nie zapominaj również o sprawdzeniu wielkości zegara. Zbyt duży model może przytłoczyć niewielkie pomieszczenie, natomiast za mały zegar zniknie w przestronnych metrażach. Miej też na uwagę, że do małych wnętrz najlepiej pasuje zegar naścienny, który nie zajmuje cennego miejsca na podłodze, półkach czy stole. Powieszony na ścianie nie przeszkadza i nadal doskonale spełnia swoje funkcje.

Tik tak, tik tak – dekoracyjność połączona z praktycznością

Zegary to urządzenia piękne, a przy tym praktyczne. Szukając tego idealnego do salonu, sprawdź więc jakie ma on funkcjonalności. Popularne modele to te z budzikiem, dzięki którym nie zaśpisz na poranny autobus czy obudzisz się z drzemki na ulubiony serial. Nowoczesne zegary mogą jednak o wiele więcej. Bez problemu odnajdziesz takie z wbudowanym radiem, sekundnikiem, projektorem. Takie urządzenia sprawdzą się nie tylko w salonie, ale i pokoju dziecka, kuchni czy domowym kąciku do pracy.