Tace ogrodowe

  1. Special Price 133,00 zł Regular Price 190,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 190,00 zł
  2. Special Price 63,00 zł Regular Price 90,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 90,00 zł

Tace ogrodowe

Ogród to miejsce, w którym często urządzamy przyjęcia, garden party, rodzinne obiady i sami chętnie raczymy się herbatą, kawą, ciastkiem. W miesiącach wiosennych i letnich wiele ogrodów, tarasów, balkonów zmienia się w jadalnie na świeżym powietrzu.

Aby można było z niej jednak wygodnie korzystać, musisz ją wyposażyć w odpowiednie akcesoria ogrodowe. Przydatna będzie zarówno zastawa stołowa, jak i dzbanki, karafki, tace ogrodowe w najpiękniejszym wydaniu. Te ostatnie znajdziesz w prezentowanej kategorii.

Zgromadziliśmy tu piękne tace wykonane z różnych materiałów, a także patery dekoracyjne. Sprawdzą się one nie tylko w ogrodzie, ale także w kuchni czy jadalni. Wykorzystywać możesz je na różne sposoby. Nasze tace będą praktyczną podstawką pod owoce lub słodkości, mogą też na blacie stolika kawowego lub stołu pojawić się solo jako dekoracja. Tace pomogą też przenieść z kuchni do ogrodu kubek z herbatą, talerzyk z ciastem czy filiżankę z kawą.

Wielofunkcyjne akcesoria do zastawy stołowej

Tace, które znajdziesz w naszym sklepie, będą wykwintnym elementem zastawy stołowej. Szeroki wybór sprawia, że bez problemu znajdziesz paterę pasującą do klasycznego kompletu talerzy, jak i nowoczesnych naczyń. Wybrana taca umożliwi wygodne podawanie przekąsek, ciast, różnych rodzajów serów, wędlin, mięs. Tace przydatne są nie tylko do serwowania posiłków, ale także sprawdzą się do transportowania dania z kuchni do ogrodu lub na taras.

Mnogość produktów, szeroki wybór tac do ogrodu

Na zakupy do Miloo Home możesz się wybrać bez względu, na jakiej to tacy do ogrodu potrzebujesz. W naszym asortymencie znajdują się produkty w różnym stylu, kształcie, kolorze.

Jako uniwersalne proponujemy modele drewniane pasujące do większości aranżacji. Świetnie odnajdą się one w aranżacjach scandii, retro, klasycznych.

Jeśli marzysz o ogrodzie boho, wybierz nasze patery z rattanu. Te z elementami szklanymi i pozłacanymi to natomiast dobry wybór dla osób ceniących elegancję i szyk nawet w domowym zieleńcu.

Przy zakupie tacy ogrodowej warto wziąć pod uwagę też ich kształt. W Miloo Home znajdziesz klasyczne modele okrągłe, które dobrze będą wyglądać w ogrodach i w aranżacjach przytulnych, ciepłych, stawiających na rodzinny klimat. Dobrze zaprezentują się na stołach o delikatnych i obłych kształtach.

Prostokątne tacki to natomiast akcesoria wpisujące się w minimalistyczne, nowoczesne, industrialne aranżacje, w których widać umiłowania do geometrycznych form. Prostokątne i kwadratowe tace są też bardziej kompaktowe niż te okrągłe.

Estetyczne i funkcjonalne akcesoria do ogrodu

Akcesoria do ogrodu powinny być nie tylko piękne, ale i funkcjonalne. W przypadku tacek i pater oznacza to, że muszą one posiadać nośność co najmniej kilku kilogramów, dzięki temu bez obaw można na nich przenosić zastawę stołową.

Dobrze jest również, kiedy są one łatwe w czyszczeniu i pielęgnacji. Dobrze, gdy da się z nich szybko i prosto zmyć plamy po rozlanej kawie, winie czy cieście czekoladowy.

Za solidność i funkcjonalność tac odpowiada też materiał wykonania. Oprócz wcześniej wspomnianych modeli drewnianych w Miloo Home znajdziesz też cięższe i bardziej mosiężne modele ceramiczne, eleganckie tace szklane, ekonomiczne – wykonane z plastiku. Miłośnikom modnych ogrodów z pewnością spodoba się nasza nowość, czyli tace rattanowe.

Tace uprawowe

W Miloo Home znajdziesz nie tylko tradycyjne patery pomagające w serwowaniu dań, ale i tace uprawowe. Są one nieocenioną pomocą dla każdego ogrodnika i profesjonalisty, i amatora.

Ich zadaniem jest zapewnienie optymalnych warunków dla wzrostu roślin, szczególnie w jego wczesnych etapach. Producent tac uprawowych, które dostępne są w Miloo Home, gwarantuje ich solidność, trwałość, wytrzymałość – jednym słowem: wysoką jakość.

Używanie tac uprawowych znacznie ułatwi uprawę i zwiększy szansę na przyjęcie się w ziemi roślin. Dostępne w naszym sklepie produkty mogą też służyć jako podstawki lub dna doniczki, co pomoże w uprawach hydroponicznych.

Tace uprawowe wybierz również, jeśli potrzebujesz miejsca do mieszania składników, które potrzebne są rośliną pod ziemią. Korzystanie z tego akcesorium przy pracach ogrodowych znacznie ułatwi utrzymanie porządku w przydomowym zieleńcu.

Zobacz także: