Stoły do salonu

Strona

Pokaż: 36

 1. Special Price 3 894,00 zł Regular Price 6 490,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 4 543,00 zł
 2. Special Price 4 543,00 zł Regular Price 6 490,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 4 543,00 zł
 3. Special Price 3 892,20 zł Regular Price 4 990,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 3 992,00 zł
 4. Special Price 3 843,00 zł Regular Price 5 490,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 4 392,00 zł
 5. Special Price 3 892,20 zł Regular Price 4 990,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 3 992,00 zł
 6. Special Price 4 893,00 zł Regular Price 6 990,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 4 893,00 zł
 7. Special Price 4 792,00 zł Regular Price 5 990,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 4 792,00 zł
 8. Special Price 9 880,00 zł Regular Price 15 200,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 10 640,00 zł
Strona

Pokaż: 36

Celebruj czas z bliskimi

Stoły to podstawowe wyposażenie w każdym domu. Stanowią jego serce. To przy nich spotyka się cała rodzina, aby zjeść codzienne posiłki, to do nich zaprasza się gości, przy nich urządza proszone obiady i rodzinne biesiady. Coraz częściej miejsce stołów jest nie w osobnej jadalni, ale w salonie – najbardziej reprezentacyjnym pomieszczeniu. W pokoju dziennym stoły pełnią rolę nie tylko praktyczną, ale i estetyczną. Mogą bowiem być prawdziwym dziełem sztuki. Wyjątkowe modele znajdziesz w Miloo Home. Nasze propozycje to stoły do salonu rozkładane, utrzymane w designie nowoczesnym lub stylizowane.

W Miloo Home to oferta mebli dopasowanych nawet do najbardziej wysublimowanych potrzeb i gustów. Stoły z naszej oferty to te starannie zaprojektowane i odpowiadające najnowszym trendom. Nie brakuje też ponadczasowych modeli, które nigdy nie wyjdą z mody. Nasze propozycje obejmują stoły w kształcie prostokątnym, okrągłym, kwadratowym.

Klasyczny i nowoczesny stół do jadalni

Nie ma bardziej klasycznego elementu aranżacji niż stół drewniany do salonu.  Solidny, stabilny, pełny pięknych, rodzinnych historii upiększy każde wnętrze. W Miloo Home znajdziesz modele z drewna w różnych rozmiarach: mniejszych i większych. Jeśli cenisz klasykę postaw na stoły prostokątne, które pasować będą do każdego stylu aranżacyjnego i do każdej powierzchni. W małym salonie możesz ustawić go jednym bokiem przy ścianie, w dużym pokoju dziennym postawić na środku wnętrza. Praktycznym wyborem będzie również mebel kwadratowy, dający dużo przestrzeni użytkowej. Jeśli klasykę chcesz połączyć z nowoczesnością, zwróć uwagę na okrągłe stoły. Pomieszczą one wielu gości, a także będą przyciągającym wzrok meblem.

Styl modern, industrialny, a nawet skandynawski polubią nowoczesny stół do salonu. Przyjmuje on oryginalne, awangardowe formy, a także wykonany jest z różnorodnych materiałów. Na topie od wielu sezonów pozostają nowoczesne stoły do salonu ze szklanym blatem, który będzie odbijał światło. Ciekawą propozycją są też te, w których pojawia się materiał imitujący marmur lub modele łączące wiele tworzyw. Zestawiając je z krzesłami z różnych kolekcji, uzyskasz we wnętrzu eklektyczny i niepowtarzalny klimat.

Stół do salonu rozkładany

Salon to pomieszczenie, które kocha gości. Bez względu czy przyjmujesz ich często, czy tylko przy wyjątkowych okazjach, musisz mieć miejsce, aby ich ugościć. Najlepszym meblem do tego jest stół. To przy nim można biesiadować i prowadzić długie rozmowy. Duży i długi nie sprawdzi się jednak w każdym pokoju. Pamiętaj, że planując jego umiejscowienie w pokoju dziennym, musisz zagwarantować:

 • 70-80 cm wolnej przestrzeni od ściany
 • 60x40 cm blatu na jedną osobę
 • 20 cm wolnego miejsca między krzesłami.

To, dlatego przy niewielkiej powierzchni najlepiej sprawdza się stół rozkładany do salonu. Jego konstrukcja pozwala na wysunięcie blatów, a przez to zwiększenie ich powierzchni w razie potrzeby. Dzięki temu zyskuje się dodatkowe miejsce na specjały domowej kuchni, a także ugoszczenie dodatkowych osób. Po pożegnaniu biesiadników blaty można szybko zsunąć i cieszyć się małym stołem jadalnym, który nie zajmuje większości powierzchni pokoju dziennego.

Modne i popularne meble do jadalni

W najbliższych sezonach meble jadalniane zapraszać będziemy nie do osobnej jadalni, ale właśnie do pokoju dziennego. W tym wnętrzu będą one pełnić wiele ról. W ciągu dnia będą miejscem spożywania posiłków przez domowników, a także pracy, wieczorem zamienią się w centrum rodzinnej rozrywki. To na nich rozkładać będzie się planszówki, przy nim czytać książki. To, dlatego w najbliższych sezonach modne wnętrza pełne będą mebli modułowych i rozkładanych. Najnowsze trendy wskazują również, że pożądane będą modele, których kształt blatu jest okrągły.  Ten postrzegany jest jako wygodniejszy w użytkowaniu, a także bardziej stylowy. Musisz jednak pamiętać, że okrągły model wymaga więcej miejsca i jest trudniejszy w zaaranżowaniu.

Kącik jadalny w salonie – jak go zaaranżować?

Aranżacja kącika jadalnego w salonie to nie lada wyzwanie. Powinien on odznaczać się od innych stref takich jak wypoczynkowa czy rozrywki. Projektanci wnętrz radzą więc, aby w części jadalnianej zastosować mocne, energetyzujące kolory takie jak żółty, niebieski, zielony. Ożywią one kącik i dodadzą energii. Jeśli lubisz podążać za modą, salonową jadalnię wyposaż w meble w stylu vintage, koniecznie tapicerowane. Jeśli jesteś zwolennikiem klasyki postaw na te drewniane. Nowoczesne aranżacje uzyskasz natomiast, sięgając po meble ze stali lub eko tworzyw sztucznych.

Pamiętaj, że w jadalni potrzebujesz nie tylko stołu, ale i krzeseł. Wygodę zapewnią te z dużymi, materiałowymi siedziskami. Bezpiecznym wyborem będą krzesła pasujące stylem do stołu. Jeśli nie wiesz, jak stworzyć harmonijny zestaw, sprawdź gotowe już zestawy stoły plus krzesła. Odważniejszym rozwiązaniem jest postawienie na siedziska w zupełnie innym stylu niż blat. Będą one z nim kontrastować i tworzyć ciekawy efekt. Jeszcze bardziej awangardowy rezultat osiągniesz, jeśli każde krzesło przy stole będzie inne. Warto również postawić na dekoracje, a w ofercie Miloo Home znajdziesz ich duży wybór!