Legowiska dla psów

Legowiska dla psów

Czworonożny przyjaciel to członek rodziny, o którego trzeba dbać i zapewnić mu wygodę oraz komfort. Wyprawka dla psa powinna więc obejmować akcesoria takie jak miski, zabawki, artykuły higieniczne i pielęgnujące, a także legowiska. Będą one miejscem, gdzie psiak będzie mógł wypocząć i zrelaksować się, a także w spokoju obserwować domowe życie. Legowisko zapewni mu też poczucie bezpieczeństwa. To wygodne i komfortowe powinno składać się z wytrzymałego materaca i przytulnej poduszki. Legowisko dla psa możesz też uzupełnić o ciepły koc lub praktyczny koszyk, w którym nie zabraknie miejsca na przysmaki i zabawki.

W Miloo Home znajdziesz wygodne, komfortowe i antyalergiczne legowisko zarówno dla małego psa, jak i tego dużego. Proponujemy specjalne modele, które pokochają ruchliwe psy, a także legowiska dla czworonożnych staruszków, do których łatwo jest wejść i z których równie łatwo jest wyjść. Nasza propozycja to legowiska dla czworonogów wykonane z różnych materiałów, niezwykle wytrzymałe, solidne, a przy tym designerskie. Piękne i estetyczne pozwalają stworzyć psu miejsce do odpoczynku w salonie, sypialni, kuchni czy korytarzu – nasze legowiska dla psów można bowiem bez problemu dopasować do wystroju domu.

Wygodne legowisko dla każdego psa

Kanapa, choć wygodna nie jest najlepszym miejscem dla czworonoga. O wiele lepiej jest, kiedy posiada on swoje własne miejsce do odpoczynku, snu, zabawy. Takim miejscem jest legowisko. Może ono występować w różnej formie. W wyborze legowiska najlepiej kierować się potrzebami psiaka.

Jeśli twój pupil lubi spać na bardzo miękkim podłożu, wybierz dla niego posłanie w postaci dużej i miękkiej poduchy. Warto, aby była ona otoczona wysokimi bokami, które pozwolą się psu poczuć bezpiecznie i odizolują go od niepotrzebnych bodźców zewnętrznych. Dla psiaków otwartych i zawsze chcących być w centrum wydarzeń proponujemy natomiast poduchy bez rantów – leżąc na niej, pies nie będzie się czuł odgrodzony od reszty domowników. W Miloo Home znajdziesz legowisko typu poducha w różnych wzorach, kolorach, rozmiarach. Przygotowaliśmy i te, na których wygodnie będzie spał maleńki chihuahua, jak i materace dla owczarków niemieckich czy labradorów.

Czworonogom, którym najlepiej śpi się na podłodze, proponujemy cienkie, ale miękkie maty. Świetnie sprawdzają się one w domowym wnętrzu, można je także wykorzystywać podczas podróży samochodem, a tym samym zadbać o czystość siedzeń.

W naszym asortymencie pojawiają się także materace dla psów w różnych wielkościach. Dla elegantów przygotowaliśmy natomiast legowiska kanapy, które są połączeniem wygody i szykownego designu. Ich wygląd pozwala zaprosić je do każdego wnętrza. Na zimę rekomendujemy natomiast łóżka norki, śpiworki i ciepłe kocyki.

Legowiska plastikowe – praktyczne i funkcjonalne

Swojemu czworonogowi chcesz podarować to, co najlepsze? Postaw na legowisko nie tylko piękne i wygodne, ale i praktyczne. Takie będą te wykonane z trwałych, solidnych materiałów. Muszą one być odporne na psie pazury i zęby. Materac nie powinien również szybko ulegać zabrudzeniom, a ewentualne plamy powinno się dać szybko zmyć np. zwilżoną ściereczką z detergentem. Dobrze jest też, gdy sierść nie wchodzi w materiał. Takie właściwości legowiska ucieszą właścicieli zwierząt i sprawią, że sprzątania po psiaku będzie mniej.

Legowiska dla małych psów w różnych kolorach

W Miloo Home znajdziesz nie tylko praktyczne legowisko dla twojego pupila, ale i te niezwykle designerskie. Nasze kolekcje obejmują posłania w różnorodnych kolorach i wzorach. Możesz zdecydować się na te jednokolorowe lub wielobarwne – w kratę, kwiaty, esy floresy, z motywem zwierzęcym. Pupilowi podarować możesz posłanie - stylową budkę lub minimalistyczny ponton. W asortymencie Miloo Home odnajdziesz legowiska dla szczeniaka oraz dużego psa. Bez względu, na które się zdecydujesz, możesz mieć pewność, że będzie ono nie tylko wygodnym łóżkiem dla pieska, ale także i ciekawą dekoracją przestrzeni. Nie zapominaj też, że nasze legowiska do spania mogą wykorzystywać nie tylko psy różnej rasy. Świetnie sprawdzą się one również dla kotów. Dla futrzaków proponujemy modele mniejsze niż w przypadku psów.

Zobacz także: