na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Świąteczne chwile pełne cudów od Miloo Home

  miloo-home-christmas-collection           

  Dni tak szybko płyną! Już najwyższy czas, by zacząć przygotowania do Bożego Narodzenia. Ze świątecznym menu nie będzie problemu, dobrze je znamy, jednak z wystrojem wnętrz jest inaczej niż z wigilijnymi potrawami. Dekoracje domu powinny zaskoczyć gości i domowników, olśnić, wprawić w zachwyt! A przy tym zbudować przytulną, pełną ciepła atmosferę. W uzyskaniu spektakularnego efektu z pewnością pomogą nowe kolekcje świątecznych dekoracji od Miloo Home.

  więcej...
  0
 2. Home staging, czyli marketing sprzedaży poprzez detale

  home-staging-miloo-home Home staging czyli marketing sprzedaży poprzez detale. Potocznie nazywany ,,domową inscenizacją” lub kreowaniem przestrzeni dla wyobraźni. Skuteczny home staging nie tylko może pomóc w szybkiej i dochodowej sprzedaży mieszkania, ale także zmienić styl wnętrza w ciągu paru minut. Siła detali jest nieoceniona, a jak to zrobić dobrze prezentuje MILOO Home.   więcej...
  0
 3. Jaki fotel do salonu?

          Wśród najważniejszych elementów wystroju salonu zainteresowani wymieniliby zapewne kilka rodzajów mebli: wypoczynek, kredens, stolik i fotel. Ten ostatni w chyba największym stopniu jest w stanie oddać charakter lokatora. Dlaczego? Nawet jeśli zaprojektowaliśmy "duży pokój" w zgodzie z konkretnym stylem, fotel może nieco od niego odbiegać i prezentować indywidualny charakter. Są osoby, które do jego wyglądu i komfortu, na jaki pozwala, przywiązują wiele uwagi. Jakie fotele do salonu możemy wybrać?
  więcej...
  0
 4. Narożnik czy sofa do małego salonu?

     

  Niewielki salon może stanowić swego rodzaju wyzwanie. Zmieszczenie w nim wszystkich mebli - takich, które są nam niezbędne i jednocześnie będą cieszyć oko właścicieli - graniczy z cudem. W wielu wypadkach trzeba iść na kompromisy. Niewiele jest sof czy narożników, które robią wrażenie i jednocześnie świetnie pełnią swoja funkcję. Na jakie rozwiązanie powinieneś się zdecydować, jeśli mieszkasz w bloku i nie dysponujesz dużą powierzchnią?

  więcej...
  0
 5. Zapraszamy na otwarcie nowego salonu w Warszawie

  atelier-paprocki-brzozowski

  Zapraszamy na otwarcie nowego salonu Miloo Home w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 89.

  Otwarcie połączone z wernisażem ekspozycji malarstwa Anny Polanowskiej.

  więcej...
  0
 6. Atelier Paprocki Brzozowski

  atelier-paprocki-brzozowski Zobacz Atelier Paprocki&Brzozowski, które wspólnie urządziliśmy!
  więcej...
  0
 7. Miloo Home na targach Warsaw Home 2019!

  Podczas Targów Warsaw Home 2019 zaprezentowaliśmy Państwu nasze nowe kolekcje – Amber Glamour oraz Geometric Pastels. Największym powodzeniem cieszyła się jednak kolekcja stworzona we współpracy z duetem Paprocki&Brzozowski. Jeśli nie mieliście okazji odwiedzić naszego stoiska podczas tegorocznych targów Warsaw Home zobaczcie jak prezentowało się nasze stoisko!
  więcej...
  0
 8. Miloo Home w marcowym wydaniu Elle Decoration!

  W marcowym wydaniu Elle Decoration zostały zaprezentowane meble i dodatki inspirowane francuskim szykiem. W to połączenie eklektycznego miszmaszu oraz finezyjnych kształtów doskonale wpisały się meble i dodatki!
  więcej...
  0
 9. Wielkanocne dodatki Miloo Home w Moje Mieszkanie!

  Marcowe wydanie magazynu "Moje Mieszkanie", a w nim sezon na Wielkanoc! Świąteczne wieńce, ozdobne jajka i zawieszki! Zobacz, jakich wielkanocnych produktów Miloo Home nie mogło zabraknąć w magazynie!
  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top