na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Jaki fotel do salonu?

          Wśród najważniejszych elementów wystroju salonu zainteresowani wymieniliby zapewne kilka rodzajów mebli: wypoczynek, kredens, stolik i fotel. Ten ostatni w chyba największym stopniu jest w stanie oddać charakter lokatora. Dlaczego? Nawet jeśli zaprojektowaliśmy "duży pokój" w zgodzie z konkretnym stylem, fotel może nieco od niego odbiegać i prezentować indywidualny charakter. Są osoby, które do jego wyglądu i komfortu, na jaki pozwala, przywiązują wiele uwagi. Jakie fotele do salonu możemy wybrać?
  więcej...
  0
 2. Narożnik czy sofa do małego salonu?

     

  Niewielki salon może stanowić swego rodzaju wyzwanie. Zmieszczenie w nim wszystkich mebli - takich, które są nam niezbędne i jednocześnie będą cieszyć oko właścicieli - graniczy z cudem. W wielu wypadkach trzeba iść na kompromisy. Niewiele jest sof czy narożników, które robią wrażenie i jednocześnie świetnie pełnią swoja funkcję. Na jakie rozwiązanie powinieneś się zdecydować, jeśli mieszkasz w bloku i nie dysponujesz dużą powierzchnią?

  więcej...
  0
 3. Zapraszamy na otwarcie nowego salonu w Warszawie

  atelier-paprocki-brzozowski

  Zapraszamy na otwarcie nowego salonu Miloo Home w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 89.

  Otwarcie połączone z wernisażem ekspozycji malarstwa Anny Polanowskiej.

  więcej...
  0
 4. Atelier Paprocki Brzozowski

  atelier-paprocki-brzozowski Zobacz Atelier Paprocki&Brzozowski, które wspólnie urządziliśmy!
  więcej...
  0
 5. Miloo Home na targach Warsaw Home 2019!

  Podczas Targów Warsaw Home 2019 zaprezentowaliśmy Państwu nasze nowe kolekcje – Amber Glamour oraz Geometric Pastels. Największym powodzeniem cieszyła się jednak kolekcja stworzona we współpracy z duetem Paprocki&Brzozowski. Jeśli nie mieliście okazji odwiedzić naszego stoiska podczas tegorocznych targów Warsaw Home zobaczcie jak prezentowało się nasze stoisko!
  więcej...
  0
 6. Miloo Home w marcowym wydaniu Elle Decoration!

  W marcowym wydaniu Elle Decoration zostały zaprezentowane meble i dodatki inspirowane francuskim szykiem. W to połączenie eklektycznego miszmaszu oraz finezyjnych kształtów doskonale wpisały się meble i dodatki!
  więcej...
  0
 7. Wielkanocne dodatki Miloo Home w Moje Mieszkanie!

  Marcowe wydanie magazynu "Moje Mieszkanie", a w nim sezon na Wielkanoc! Świąteczne wieńce, ozdobne jajka i zawieszki! Zobacz, jakich wielkanocnych produktów Miloo Home nie mogło zabraknąć w magazynie!
  więcej...
  0
 8. Miloo Home na Targach Meble Polska 2019 w Poznaniu

  Tegoroczna edycja Targów Meble Polska 2019 w Poznaniu przebiegła pod hasłem naszyej kolekcji ogrodowej Miloo Garden 2019! Wszechobecne zestawy ogrodowe, leżaki, hamaki, cocoony oraz tekstylia ogrodowe gościły na naszym stoisku. Jeśli nie mieliście okazji udziału w wydarzeniu, zobaczcie jak pięknie prezentowało się nasze stanowisko!
  więcej...
  0
 9. Zobacz, w jaki sposób urządzić taras w stylu ekskluzywnym!

  Szukasz mebli na taras, które pozwolą Ci na spędzenie letnich dni w miłej atmosferze? A może zastanawiasz się w jaki sposób zaaranżować swój taras, aby sprawiał wrażenie ekskluzywnego? Przygotowaliśmy poradnik, w którym podpowiemy jakie meble i dodatki sprawdzą się na ekskluzywnych tarasach! Zobacz koniecznie!
  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top