na stronę
Ustaw kierunek rosnący
 1. Zapraszamy na otwarcie nowego salonu w Warszawie

  atelier-paprocki-brzozowski

  Zapraszamy na otwarcie nowego salonu Miloo Home w Warszawie, przy ulicy Marszałkowskiej 89.

  Otwarcie połączone z wernisażem ekspozycji malarstwa Anny Polanowskiej.

  więcej...
  0
 2. Atelier Paprocki Brzozowski

  atelier-paprocki-brzozowski Zobacz Atelier Paprocki&Brzozowski, które wspólnie urządziliśmy!
  więcej...
  0
 3. Miloo Home na targach Warsaw Home 2019!

  Podczas Targów Warsaw Home 2019 zaprezentowaliśmy Państwu nasze nowe kolekcje – Amber Glamour oraz Geometric Pastels. Największym powodzeniem cieszyła się jednak kolekcja stworzona we współpracy z duetem Paprocki&Brzozowski. Jeśli nie mieliście okazji odwiedzić naszego stoiska podczas tegorocznych targów Warsaw Home zobaczcie jak prezentowało się nasze stoisko!
  więcej...
  0
 4. Miloo Home w marcowym wydaniu Elle Decoration!

  W marcowym wydaniu Elle Decoration zostały zaprezentowane meble i dodatki inspirowane francuskim szykiem. W to połączenie eklektycznego miszmaszu oraz finezyjnych kształtów doskonale wpisały się meble i dodatki!
  więcej...
  0
 5. Wielkanocne dodatki Miloo Home w Moje Mieszkanie!

  Marcowe wydanie magazynu "Moje Mieszkanie", a w nim sezon na Wielkanoc! Świąteczne wieńce, ozdobne jajka i zawieszki! Zobacz, jakich wielkanocnych produktów Miloo Home nie mogło zabraknąć w magazynie!
  więcej...
  0
 6. Miloo Home na Targach Meble Polska 2019 w Poznaniu

  Tegoroczna edycja Targów Meble Polska 2019 w Poznaniu przebiegła pod hasłem naszyej kolekcji ogrodowej Miloo Garden 2019! Wszechobecne zestawy ogrodowe, leżaki, hamaki, cocoony oraz tekstylia ogrodowe gościły na naszym stoisku. Jeśli nie mieliście okazji udziału w wydarzeniu, zobaczcie jak pięknie prezentowało się nasze stanowisko!
  więcej...
  0
 7. Zobacz, w jaki sposób urządzić taras w stylu ekskluzywnym!

  Szukasz mebli na taras, które pozwolą Ci na spędzenie letnich dni w miłej atmosferze? A może zastanawiasz się w jaki sposób zaaranżować swój taras, aby sprawiał wrażenie ekskluzywnego? Przygotowaliśmy poradnik, w którym podpowiemy jakie meble i dodatki sprawdzą się na ekskluzywnych tarasach! Zobacz koniecznie!
  więcej...
  0
 8. Te huśtawki to must have każdego stylowego ogrodu! Zobacz!

  Nie ma niczego lepszego, niż letnie popołudnie w wygodnej bujanej huśtawce. Zobacz nasz poradnik, w którym podpowiemy jaką huśtawkę ogrodową wybrać do ogrodu, gdzie umieścić huśtawkę ogrodową Cocoon oraz jakie dodatki będą pasowały do Twoich huśtawki ogrodowej  cocoon. Sprawdź koniecznie!
  więcej...
  0
 9. Eleganckie meble ogrodowe z ekorattanu

  Szukasz mebli z ekorattanu do Twojego ogrodu? Mają wiele zalet, jest to przede wszystkim produkt naturalny o wysokiej jakości. Dzięki nim każdy ogród nabierze wyjątkowego stylu.

  więcej...
  0
na stronę
Ustaw kierunek rosnący
To Top