Biurka do salonu

Biurka do salonu

Biurko do praktyczny, wygodny i obecnie niemal niezbędny element wystroju. Odpowiednio dobrany będzie zwiększać zarówno komfort pracy, jak i spędzania wolnego czasu. W Miloo Home znajdziesz biurka do salonu wygodne, a także stylowe i estetyczne. Sprawia to, że mebel ten będzie również pełnił funkcję dekoracyjną i uatrakcyjni salon. 

Wygodny i funkcjonalny mebel

Przy biurku spędzamy mnóstwo czasu. To, dlatego musi ono gwarantować ergonomię użytkowania, a także komfort. Mebel powinien być skrojony pod twoje potrzeby i indywidualne wymagania. Dzięki temu będziesz mógł przy nim wygodnie pracować, a także spędzać długie godziny oddając się rozrywce na domowym komputerze. Pamiętaj, że nieodpowiednie biurko spowoduje, że nawet kilkanaście minut siedzenia przy nim skończy się bólem palców czy rąk.

Biurko do salonu – wybierz swój styl

Biurka do salonu to nie tylko te spełniające wszystkie normy ergonometrii, ale i estetyki. Nasze propozycje wyróżniają się trwałością, solidnością i eleganckim designem. Dla koneserów mebli najwyższej jakości i klasycznych w stylu proponujemy biurka z prawdziwego drewna i forniru. Są one luksusowe, eleganckie i idealnie wpisują się w styl glamour, hampton, francuski.

Jeśli wolisz wnętrza minimalistyczne i oszczędne w formie, wybierz biurko mniej zdobione, o geometrycznych kształtach. Dobrym wyborem będzie to wykonane z metalu oraz lekkich płyt MDF. Tego typu konstrukcje są lekkie, subtelne i idealnie wpisują się w styl skandynawski, nowoczesny czy industrialny. Plusem tego typu mebli jest również to, że często są one wyposażone w dodatkowe szuflady czy półki, które możesz wykorzystać do przechowywania dokumentów, przyborów do pisania i innych najpotrzebniejszych rzeczy. Klasyczne biurka to te na zwykłych, prostokątnych nogach lub podstawach z szafkami i szufladami. Jeśli jednak chcesz mebel wykorzystać w problematycznym do urządzenia pokoju dziennym, postaw na modele narożne. Dzięki nim w funkcjonalny sposób wykorzystasz nawet trudno ustawną przestrzeń w pomieszczeniu.

Modny salon, modne biurko – poznaj propozycje Miloo Home

Biurka dostępne w naszym sklepie internetowym, to te zgodne z najnowszymi trendami. Proponujemy będące na topie metalowe konstrukcje, a także wygodne i funkcjonalne biurka z tworzyw sztucznych. Dużym zainteresowaniem w naszym sklepie cieszy się też nowoczesne biurko do salonu, które łączy dwa materiały np. drewno mango i stal. Warto też podkreślić, że nasze biurka salonowe są meblami mogącymi wraz z dodatkami pełnić funkcję dekoracyjną. Świetnie wpasują się one w styl pozostałych elementów wyposażenia i tworzą z nimi spójną, kompletną całość.

Jak wybrać biuro idealne?

Kluczowym parametrem przy wyborze biurka jest jego wysokość – to ona determinuje ułożenie ciała. Mebel nie może więc mieć nisko położonego blatu, bowiem będzie to oznaczać siedzenie w ciągłym pochyleniu. To pozbawi podparcia kręgosłupa lędźwiowego, co wywoła ból pleców na wysokości bioder, a także zmęczenie karku. Niewskazane jest również biurko ze zbyt wysokim blatem, który będzie powodem drętwienia nóg i problemów z krążeniem. Przy standardowym wzroście ok. 170 cm najwygodniejsze będzie biuro z blatem o wysokości 72 cm.