Lampiony i latarnie ogrodowe

 1. Special Price 1 791,00 zł Regular Price 1 990,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 1 990,00 zł
 2. Special Price 855,00 zł Regular Price 950,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 950,00 zł
 3. Special Price 765,00 zł Regular Price 850,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 850,00 zł
 4. Special Price 1 431,00 zł Regular Price 1 590,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 1 590,00 zł
 5. Special Price 891,00 zł Regular Price 990,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 990,00 zł
 6. Special Price 174,30 zł Regular Price 249,00 zł
 7. Special Price 342,00 zł Regular Price 490,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 343,00 zł
 8. Special Price 476,00 zł Regular Price 595,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 595,00 zł

Lampiony i latarnie ogrodowe

Światło w ogrodzie tworzy niepowtarzalny klimat. Buduje nastrój, stwarza atmosferę, podkreśla zalety przestrzeni i maskuje jej niedoskonałości. Ogród oświetlić można na różne sposoby. Na tarasach i w przydomowych zieleńcach jest miejsce zarówno na latarnie, jak i lampiony. Na jednej przestrzeni mogą one występować w swoim towarzystwie, możesz też zdecydować się tylko na jeden typ oświetlenia. Swoją decyzję uzależnij od stylu aranżacji w zieleńcu, jego wielkości i potrzeb domowników. Pamiętaj, że bez względu na to, czy letnie wieczory mają rozświetlać tylko latarenki, czy wysokie latarnie dekoracyjne, zakupy możesz zrobić w Miloo Home.

Latarnie, lampiony ogrodowe, które zapewnią bezpieczeństwo

Lampiony ozdobne mają nie tylko pełnić funkcję ozdobną ogrodu, ale także zwiększać bezpieczeństwo w domowym zieleńcu. Ich mocne, a jednocześnie rozproszone i nierażące w oczy światło doświetli przestrzeń i zmniejszy ryzyko potknięcia czy upadku po zmroku. Dzięki temu, że na tarasie będzie jasno, łatwiej będzie zejść ze schodów, a kierowcy wjechać do garażu.

Na balkonie i na działce praktyczne lampiony będą również pełnić rolę odstraszacza insektów i komarów. Aby dobrze wywiązały się z tego zadania, to uzupełnić musisz je o zapachowe świece, o woni odstraszającej owady.

Lampiony dekoracyjne w różnych aranżacjach

Lampionów nie może zabraknąć w żadnej aranżacji. Dzięki temu, że dostępne są one w różnych stylach, możesz potraktować je jako ozdobę na taras skandynawski, nowoczesny, angielski, glamour, industrialny, hampton, marynistyczny.

W modernistycznych aranżacjach sprawdzą się modele w kolorach ciemnych np. szarości, czerni, brązach. Przy stylach eleganckich i stawiających na szyk wybierz latarenki ze szklanymi ściankami i metalowymi profilami pomalowanymi na złoto lub srebrno. Drewniane modele nie może zabraknąć przy aranżacjach skandynawskich, hampton, rustykalnych. Nie zapominaj też o kształtach. Okrągłe i owalne wprowadzają do przestrzeni ciepło i przytulność, te o ostrych kątach postrzegane są jako bardziej surowe, minimalistyczne, nowoczesne.

Oświetlenie w postaci latarenek zaprosić możesz nie tylko do ogrodu, ale i do domowego wnętrza. Znakomicie wpiszą się one w wystrój sypialni, salonu, przedpokoju, łazienki. W niewielkich mieszkaniach lampiony i latarnie możesz ustawić na parapecie, regale, blacie komody, szafce. W sypialniach z powodzeniem mogą one zastąpić lampki nocne, w salonach, gabinetach, łazienkach i korytarzach lampy stołowe i podłogowe. W dużym wnętrzu ten typ oświetlenia pięknie będzie się prezentował ustawiony bezpośrednio na podłodze.

Lampiony ogrodowe, w których liczy się wysoka jakość

Lampiony i latarnie na balkon to akcesoria, które bez względu na warunki atmosferyczne przebywają na zewnątrz. To, dlatego muszą być na nie odporne, a także wytrzymałe i solidne. W Miloo Home znajdziesz więc oświetlenie zewnętrzne wysokiej jakości. Każda latarnia, jaką u nas kupisz, wykazuje odporność na wilgoć, promieniowanie UV, uszkodzenia mechaniczne, odkształcenia. Dzięki temu na długie lata zagości ona w wystroju tarasu.

W przypadku lampionów ogrodowych liczy się nie tylko design i dobra jakość, ale także wydajność oraz ekonomia. Oświetlenie dużej przydomowej przestrzeni może się okazać nieekonomiczne i nieprzyjazne dla naszego portfela. Chcąc ograniczyć wysokość rachunków za prąd, warto postawić na ekologiczne rozwiązania. Wśród takich znajdują się lampiony i latarnie LED, które bez problemu odnajdziesz w Miloo Home. Latarenki z diodami LED to te charakteryzujące się energooszczędnością i długą żywotnością. Niektóre modele LED mogą mieć wbudowany czujnik ruchu lub też opcję przyciemniania i rozjaśniania żarówki oraz manipulacji spektrum barowym. Latarnie LED w ogrodzie pozwolą oszczędzić nawet do 50% energii, a jednocześnie cieszyć się niczym niezmąconym światłem – nastrojowym, klimatycznym, przytulnym i ciepłym. Latarenki, które mają stanąć w miejscu do odpoczynku i relaksu, powinny dawać światło ciepłe i żółte, czyli to sprzyjające odpoczynkowi.

Zobacz także: