Podnóżki Ogrodowe

Tworząc wymarzony ogród, warto pamiętać o niezbędnych dodatkach, takich jak krzesła, stoły ogrodowe, czy z pozoru nieistotne podnóżki ogrodowe. Te ostatnie wyróżnia niebywała funkcjonalność, bowiem są wykorzystywane zarówno jako podparcie nóg, oddzielne siedzisko, a także miękkie półeczki na książki czy inne ogrodowe niezbędniki.

Czytaj więcej.. 

Co wziąć pod uwagę kupując podnóżek do ogrodu?
Wybierając podnóżek ogrodowy należy kierować się przede wszystkim swoim gustem. Kolorystyka i materiały, z jakich wykonany jest dany podnóżek ma niebywałe znaczenie. Ważna jest także wysokość siedziska podnóżka, która powinna być dostosowana do wysokości siedziska fotela lub sofy ogrodowej tak, by nogi nie musiały być zbyt nisko lub zbyt wysoko ułożone. Warto pamiętać również o stylistyce całego ogrodu oraz innych mebli ogrodowych, które się w nim znajdują. Ponadto, spore znaczenie ma ergonomia oraz rozmiar podnóżka, a tym samym jego funkcjonalność i estetyka.

Z czego wykonany jest podnóżek ogrodowy?
Podnóżki ogrodowe Miloo Home są wykonane z różnego rodzaju materiałów. Stelaże wykonane są najczęściej z drewna, eco-rattanu lub aluminium. Natomiast samo podparcie nóg, czy inaczej siedzisko, wykonane jest z różnej maści materiałów: skóry, tkanin bawełnianych czy dzianinowych.

Zaufaj Miloo Home
Kupując podnóżek ogrodowy pamiętaj, że w ogrodzie najważniejszy jesteś Ty. Ogród ma odzwierciedlać duszę i zaangażowanie domowników, tworząc niebywałą harmonię wokół domu. Podnóżek, choć mały, może być pięknym uzupełnieniem pełnej aranżacji, dlatego postaw na model funkcjonalny i dobrze komponujący się z pozostałymi akcesoriami ogrodowymi. Wybierz dedykowany danej kategorii zestaw mebli ogrodowych lub skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy dobrać najlepsze podnóżki, jak i inne akcesoria ogrodowe: poduszki, donice czy paleniska.