Podnóżki Ogrodowe

Podnóżki Ogrodowe

Tworząc wymarzony ogród, warto pamiętać o niezbędnych dodatkach, takich jak krzesła, stoły ogrodowe, czy z pozoru nieistotne podnóżki ogrodowe. Te ostatnie wyróżnia niebywała funkcjonalność, bowiem są wykorzystywane zarówno jako podparcie nóg, oddzielne siedzisko, a także miękkie półeczki na książki czy inne ogrodowe niezbędniki.

Czytaj więcej.. 

Co wziąć pod uwagę kupując podnóżek do ogrodu?
Wybierając podnóżek ogrodowy należy kierować się przede wszystkim swoim gustem. Kolorystyka i materiały, z jakich wykonany jest dany podnóżek ma niebywałe znaczenie. Ważna jest także wysokość siedziska podnóżka, która powinna być dostosowana do wysokości siedziska fotela lub sofy ogrodowej tak, by nogi nie musiały być zbyt nisko lub zbyt wysoko ułożone. Warto pamiętać również o stylistyce całego ogrodu oraz innych mebli ogrodowych, które się w nim znajdują. Ponadto, spore znaczenie ma ergonomia oraz rozmiar podnóżka, a tym samym jego funkcjonalność i estetyka.

Z czego wykonany jest podnóżek ogrodowy?
Podnóżki ogrodowe Miloo Home są wykonane z różnego rodzaju materiałów. Stelaże wykonane są najczęściej z drewna, eco-rattanu lub aluminium. Natomiast samo podparcie nóg, czy inaczej siedzisko, wykonane jest z różnej maści materiałów: skóry, tkanin bawełnianych czy dzianinowych.

Zaufaj Miloo Home
Kupując podnóżek ogrodowy pamiętaj, że w ogrodzie najważniejszy jesteś Ty. Ogród ma odzwierciedlać duszę i zaangażowanie domowników, tworząc niebywałą harmonię wokół domu. Podnóżek, choć mały, może być pięknym uzupełnieniem pełnej aranżacji, dlatego postaw na model funkcjonalny i dobrze komponujący się z pozostałymi akcesoriami ogrodowymi. Wybierz dedykowany danej kategorii zestaw mebli ogrodowych lub skontaktuj się z nami, a z pewnością pomożemy dobrać najlepsze podnóżki, jak i inne akcesoria ogrodowe: poduszki, donice czy paleniska.

Desc

Produkty 9

na stronę
 1. Podnóżek Lotus 70x130x42cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 1 393 zł Regular Price 1 990 zł
  Podnóżek Lotus 70x130x42cm Quickview
 2. Podnóżek Mauritius 94x80x30 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 495 zł Regular Price 990 zł
  Podnóżek Mauritius 94x80x30 cm Quickview
 3. Podnóżek Malaga 64x64x42 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 645 zł Regular Price 1 290 zł
  Podnóżek Malaga 64x64x42 cm Quickview
 4. Podnózek z poduszką Colorado 95x95x35cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 495 zł Regular Price 990 zł
  Podnózek z poduszką Colorado 95x95x35cm Quickview
Desc

Produkty 9

na stronę
To Top