Hamaki ogrodowe

Hamaki ogrodowe

Hamaki ogrodowe powinny być nie tylko wygodne i komfortowe ale także dopasowane do Twojej przestrzeni wypoczynkowej na świeżym powietrzu. Wygodne meble sprzyjają wypoczynkowi i pozytywnie wpływają na zmysły. Od teraz możesz relaksować się w swoim ogrodzie i patrzeć w błękitne niebo, bujając się swobodnie na swoim hamaku. W ofercie Miloo Home znajdują się zarówno hamaki klasyczne, rozwieszane na drzewach jak i hamaki siedzące i huśtawki ogrodowe. Szeroki wybór sprawia, że możesz dopasować hamak do potrzeb swoich oraz swojej rodziny.

Czytaj więcej.. 

Jak wybrać hamak ogrodowy?
Jednym z najważniejszych elementów, które powinieneś wziąć pod uwagę jest miejsce, w którym chcesz powiesić hamak. Hamak klasyczny, montowany pomiędzy dwoma drzewami lub słupami jest bardzo wygodny do popołudniowej drzemki czy odpoczynku z książką. Co więcej, hamak w ogrodzie taki z łatwością możesz przenieść w inne miejsce i cieszyć się błogim relaksem w cieniu lub w słońcu. W przypadku mniejszych przestrzeni ogrodowych, lepiej sprawdzi się hamak do ogrodu siedzący, który jest na tyle wygodny, że pozwoli na odpoczynek z ulubioną książką lub w rytmie muzyki. Dodatkowo, hamak siedzący może być alternatywą dla krzeseł na balkonie. Podobną funkcję może pełnić huśtawka ogrodowa, na której na pewno najlepiej odnajdą się dzieci. Wybierając hamak, powinieneś wziąć także pod uwagę to, kto będzie na nim wypoczywał. Każdy hamak do ogrodu ma swoje maksymalne obciążenie. W sklepie Miloohome większość hamaków wytrzyma nawet 120 kg obciążenia, co jest idealne nie tylko dla jednej osoby ale także dla rodzica z dzieckiem czy też rodzeństwa. Kolejnym ważnym elementem jest materiał, z którego wykonany jest hamak. Poliester jest mocny i lekki, jednak może nagrzewać się w słońcu. Z kolei bawełna jest przyjemna w dotyku i jest dosyć przewiewna, jednak zwykle schnie dłużej. Jedną z najbardziej ponadczasowych tkanin jest jedwab, który jest bardzo przewiewny i cienki.

Zalety hamaków ogrodowych
Hamak ogrodowy jest nie tylko sposobem na przyjemny wypoczynek w ogrodzie czy na balkonie. Warto pamiętać o tym, że sam proces bujania się łagodzi stres oraz napięcie, a przebywania na łonie natury, wśród zieleni uspokaja i wycisza. W przypadku dzieci, hamak jest dobrym sposobem na ćwiczenie równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej. Co więcej, hamaki do ogrodu zachęcają do popołudniowej lub wieczornej drzemki, która jest bardzo dobra dla zdrowia i pozwala na zachowanie dobrostanu życiowego. Hamaki ogrodowe mogą być także nieodłączną atrakcją spotkań czy przyjęć na świeżym powietrzu. Hamak do ogrodu łączy więc przyjemne z pożytecznym, dostarczając rozrywki, wygody i odprężenia.

Zaufaj nam
Niezależnie od tego, czy poszukujesz hamaka do dużego ogrodu czy też na mały balkon, możesz nam zaufać. Dobierz hamak do swojej osobowości oraz do prywatnej przestrzeni. O wygodzie podczas odpoczynku na hamaku często decydują także akcesoria ogrodowe, czyli poduszki ogrodowe czy pledy. Dodatkowo, możesz skorzystać z rad specjalistów i opinii klientów sklepu. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu i życzymy udanych zakupów.

Zobacz nasze propozycje urządzenia nowoczesnego tarasu

Desc

Produkty 7

na stronę
 1. Hamak Zulu leżący z frędzlami 130x200 cm
  Hamak Zulu leżący z frędzlami 130x200 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 256 zł Regular Price 320 zł
  Hamak Zulu leżący z frędzlami 130x200 cm Quickview
 2. Hamak Alicante siedzący
  Hamak Alicante siedzący
  Cena promocyjna Cena brutto: 239,20 zł Regular Price 299 zł
  Hamak Alicante siedzący Quickview
 3. Hamak siedzący Alicante
  Hamak siedzący Alicante
  Cena promocyjna Cena brutto: 239,20 zł Regular Price 299 zł
  Hamak siedzący Alicante Quickview
 4. Hamak siedzący Chakra
  Hamak siedzący Chakra
  Cena promocyjna Cena brutto: 144 zł Regular Price 180 zł
  Hamak siedzący Chakra Quickview
 5. Hamak siedzący Willow
  Hamak siedzący Willow
  Cena promocyjna Cena brutto: 159,20 zł Regular Price 199 zł
  Hamak siedzący Willow Quickview
 6. Hamak Alicante leżący 208x78cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 199,20 zł Regular Price 249 zł
  Hamak Alicante leżący 208x78cm Quickview
 7. Hamak ogrodowy Alicante w kratę 78x208 cm
  Hamak ogrodowy Alicante w kratę 78x208 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 98,58 zł Regular Price 159 zł
  Hamak ogrodowy Alicante w kratę 78x208 cm Quickview
Desc

Produkty 7

na stronę
To Top