Tekstylia stołowe

Strona

Pokaż: 36

 1. Special Price 63,20 zł Regular Price 79,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 63,20 zł
 2. Special Price 44,00 zł Regular Price 55,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 55,00 zł
 3. Special Price 62,30 zł Regular Price 89,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 62,30 zł
 4. Special Price 71,20 zł Regular Price 89,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 71,20 zł
Strona

Pokaż: 36

Tekstylia stołowe

Zarówno codzienne obiady, jak i eleganckie przyjęcia wymagają szczególnej oprawy. Tą pomogą stworzyć tekstylia stołowe. W naszym sklepie znajdziesz ich szeroki wybór. Na wirtualnych półkach Miloo Home zgromadziliśmy takie stołowe tekstylia jak obrusy, podkładki, serwetki, bieżniki, poduszki na krzesła, serwety. Sprawdzą się one nie tylko w jadalni, ale także w kuchni, salonie. Ich różnorodność sprawia, że możesz je wykorzystać na każdą okazję i zaprosić do domu bez względu na to, w jakim stylu są twoje wnętrza. Tekstylia stołowe od Miloo Home dostępne są w wielu rozmiarach, dlatego świetnie będą pasować na mały, jak i na duży stół czy krzesła.

Stołowe tekstylia, jak z najlepszej restauracji

Każdy powód do świętowania jest dobry, każdy obiad nawet (a wręcz przede wszystkim) zasługuje na piękną oprawę. Jeśli na stole położysz obrus, na talerzach lniane serwetki, a krzesło udekorujesz puchatymi podkładkami, to spożywanie posiłku będzie bardziej komfortowe. Stylowe stołowe tekstylia pozwolą również dodać jadalni charakteru, klimatu, podwyższyć jej estetykę. Jedzenie przy pięknie udekorowanym stole będzie też lepiej smakować i atrakcyjniej wyglądać.

Tekstylia mają jednak nie tylko uatrakcyjnić wygląd jadalni, ale również pełnić rolę ochronną. Obrus chroni blat stołu przed zniszczeniem, natomiast rolą podkładek jest zabezpieczenie obrusu/bieżnika przed plamami i zabrudzeniami trudnymi do zmycia. Dzięki nim białemu obrusowi niestraszna będzie rozlana herbata czy wino lub plamy z czerwonego barszczu. Przy takiej ochronie spożywanie posiłków będzie bardziej komfortowe dla każdego domownika.

Przydatne akcesoria do każdej kuchni

Tekstylia stołowe to te, które mają nam posłużyć przez długie lata. To, dlatego na magazynie Miloo Home znajdziesz te najlepszej jakości. Wykonane są one z wysokogatunkowych materiałów, solidnych i wytrzymałych. Obrus, który znajdziesz w naszym asortymencie, można prać w pralce, a wiele modeli suszyć w suszarce bębnowej. Z podkładek natomiast bez większego problemu usuniesz resztki jedzenia i plamy. Dzięki temu, że każdy nasz bieżnik czy obrus wykonany jest w wysokiej jakości materiału nawet po wielu praniach i suszeniach nie straci swojego pierwotnego wyglądu i przez lata będzie wyglądał tak jak w dniu zakupu. Za estetykę wyglądu tekstyliów odpowiadać będzie też rodzaj tkaniny. Większość naszych propozycji wykonanych jest z naturalnych materiałów, przede wszystkim z bawełny. Jej zaletą jest to, że nie odkształca się, nie blaknie, jest łatwa w pielęgnacji i czyszczeniu zabrudzeń.

Wyjątkowy design tekstyliów stołowych

W Miloo Home znajdziesz kolekcje estetycznych i designerskich tekstyliów. Proponujemy obrusy w różnych rozmiarach i o różnych kształtach: prostokątne, kwadratowe okrągłe. Możesz wybierać między tymi ozdobionymi subtelnymi deseniami geometrycznymi, folklorystycznymi, kwiatowymi, monochromatycznymi, pełnymi wyrazistych kolorów. Ciekawym designem pochwalić mogą się również nasze tekstylia na stół z kolekcji specjalnych np. wielkanocnych, bożonarodzeniowych. Swoimi wzorami, kolorami, deseniami nawiązują do obchodzonej okazji, dzięki czemu kuchnia czy salon pełen jest świątecznego nastroju.

Dostępne w różnych wymiarach nasze tekstylia stołowe to nie tylko dobry wybór na stół, ale także na biurka, komodę, regał. Meble te zostaną przez nie pięknie udekorowane. Tekstylia posłużą również jako ich ochrona przed kurzem i innymi zabrudzeniami.

Stół najbardziej elegancki

Tekstylne dekoracje stołu, które znajdziesz w naszym sklepie, umożliwiają spożywanie posiłku jak w najlepszej restauracji. W tej kategorii pojawiają się eleganckie produkty np. lniane czy jedwabne obrusy, które trafiają w wysublimowane gusta naszych klientów. Znajdują one zastosowanie w czasie wyjątkowych okazji np. podczas rodzinnych uroczystości, świąt. Pięknie prezentują się na blatach stołów szklanych, drewnianych, metalowych. Chronią je przed uszkodzeniem oraz ozdabiają. W Miloo Home odnajdziesz też piękne tkane i wyszywane bieżniki oraz pasujące do kompletu podkładki. 

Zobacz także: