Regały do salonu

  1. Special Price 4 123,00 zł Regular Price 5 890,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 5 890,00 zł

Regały do salonu

Ponadczasowe meble są zarówno piękną dekoracją, jak i praktycznym wyposażeniem. Takie role w pokoju dziennym pełni regał. Służy on do przechowywania i eksponowania książek, dekoracji, ramek ze zdjęciami, pamiątek, płyt CD, DVD czy modnych ostatnio winyli. W Miloo Home znajdziesz regały w klasycznej formie, a także te o nowoczesnym i oryginalnym designie. Proponujemy modele mogące wchodzić w skład lekkiej meblościanki oraz świetnie sprawdzające się solo w aranżacji pokoju dziennego.

Regał - twoje miejsce do przechowywania

Nasze regały do domu poznasz po dużej ilości półek, które gwarantują niemal nieograniczoną ilość miejsca do przechowania. Półki mogą przybierać formę klasycznych, otwartych. W połączeniu ich z kolumnową formą mebla uzyskuje się tradycyjny regał idealny do stworzenia domowej biblioteczki oraz wyeksponowania posiadanego księgozbioru.

Biblioteczka do salonu może być jednak nie tylko urządzona w klasycznym wydaniu. Współczesne meble wyposażone są w przeszklone drzwiczki (witrynki), zamykane barki i inne udogodnienia. Dzięki nim regał będzie pełnił w pokoju dziennym różnorodne funkcje. Nie tylko pozwoli na przechowywanie książek, ale i zastawy stołowej, tekstyliów salonowych czy innych produktów, które nie powinny znaleźć się na widoku.

Regały do salonu – mnogość możliwości

Regały do salonu to obszerna kategoria mebli. Jaki model będzie najlepszy?  Nie będziemy tu oryginalni – regał powinieneś dopasować do swoich potrzeb i możliwości przestrzennych pokoju dziennego. Jeśli dysponujesz dużym metrażem, dobrym wyborem będzie nowoczesna biblioteczka w salonie na całą ścianę. Taki wybór będzie też idealny, jeśli posiadasz pokaźny księgozbiór.

W dużych salonach dobrze prezentują się typowe meble biblioteczne, czyli wysokie, wąskie, wykonane z solidnych materiałów i z metalową konstrukcją. Alternatywą dla nich są nowoczesne regały do salonu dwustronne, które dzielą przestrzeń na dwie niezależnie funkcjonujące strefy.

W miejscach trudniej ustawnych lepszym rozwiązaniem będzie regał modułowy, który możesz samodzielnie skomponować. Wypełni on przestrzeń pod skosami. W kątach możesz ustawić regał narożny lub wiszący. Witryny to natomiast dobry wybór, jeśli marzy ci się mebel, który wyeksponuje twoje zbiory porcelany lub ceramiki.

Modne biblioteczki do salonu i nie tylko

Do nowoczesnych pomieszczeń salonowych w ostatnich sezonach wkraczają regały w nietypowych formach i stylu.  We wnętrzu urządzonym zgodnie z najnowszą modą królują nie tylko drewniane regały, ale też te utrzymane w niestandardowych kolorach. Na topie jest również regał metalowy do salonu, a także ten wykonany z tworzyw sztucznych. Co więcej, mogą one przybierać intrygujące i zdumiewające kształty owalne, okrągłe, inspirowane światem przyrody.

Nowoczesny regał do salonu to również ten, który jest lekki, subtelny i pozwala na luźną zabudowę. Tworzony jest on na styl skandynawski i pasuje do salonów jasnych, minimalistycznych, przytulnych i na wskroś praktycznych. Tego typu regał będą też uzupełniać wystrój modern, loftowy, industrialny. Jeśli wolisz wnętrza przytulne, ciepłe, rodzinne w stylu angielskim, prowansalskim, francuskim, zaproś do salonu regały drewniane, klasyczne i tradycyjne w formie. Wysokie, wąskie z otwartymi półkami idealnie będą wyglądać w towarzystwie stylizowanych mebli i bogato zdobionych tekstyliów.

Regał – przyjaciel każdego uporządkowanego salonu

Regały na książki do salonu to meble, które nie tylko stworzą przestrzeń do przechowywania, ale i pomogą ją uporządkować. Dzięki nim salonowe bibeloty, książki, naczynia, pamiątki rodzinne znajdą swoje miejsce i będą mogły zostać wyeksponowane w całej swojej krasie. Nie zapominaj, że nowoczesny regał to również dekoracja wnętrza. Oryginalny w formie lub w kolorze może być dekoracją samą w sobie. Jeśli marzysz o spójnym, harmonijnym pokoju dziennym postaw na regały do salonu, które będą pasować do całości aranżacji. Możesz też zdecydować się na połączenie mebli w zupełnie różnych stylach, tworząc eklektyczną przestrzeń. Ciekawym rozwiązaniem jest zestawienie regału z wyposażeniem w zupełnie innym stylu – będzie on wtedy wyróżniającym się i rzucającym w oczy elementem.