Łóżka do sypialni

  1. Special Price 5 994,00 zł Regular Price 9 990,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 5 994,00 zł
  2. Special Price 2 933,00 zł Regular Price 5 190,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 2 933,00 zł

Łóżka do sypialni

Łóżko to podstawowy mebel w sypialni – musi się w niej znaleźć, nawet jeśli jej rozmiar jest niewielki. Na szczęście łóżka sypialniane w Miloo Home można bez problemu dobrać zarówno do metrażu niewielkiej sypialni, potrzeb jej użytkowników, jak i stylu wnętrza. Ramy dostępne w naszym sklepie to zarówno te w standardowych rozmiarach takich jak 160x200 cm lub 180x200 cm, jak i mniej oczywiste np. 178x214 cm. Szeroka oferta pozwala dopasować nasze łóżka nawet do oryginalnych i niewymiarowych wnętrz.

Łóżko – mebel, który zmienił nasze wnętrza

Łóżka sypialne były jednymi z pierwszych mebli znanych ludzkości. Pierwsze, prymitywne, w postaci posłania na ziemi tworzyli nam już starożytni. Z biegiem czasu wielkość i konstrukcja łóżka ewaluowała. Za prekursorów współczesnych łóżek sypialnianych uważa się egipskich faraonów. To jeden z najsłynniejszych z nich Tutenchamon kazał sobie wykonać łoże ze złota i hebanu, które zawiesił kilka centymetrów nad ziemią. W kolejnych wiekach pojawiły się szerokie łoża z baldachimami, bogato rzeźbionymi zagłówkami, metalowymi ramami i sprężynami. W XXI wieku najważniejszą częścią łóżka stał się jednak materac. To on ma zapewnić nam wygodny, komfortowy sen. Miłośnicy designu nie zapominają jednak o ramach łóżka sypialnianego. Co więcej, poświęcają im wiele uwagi. Ich zadaniem jest bowiem dekorować i wprowadzać klimat do sypialni.

Sypialniane łóżka do każdego wnętrza

Współczesny design proponuje łóżka sypialniane w najróżniejszych stylach. Klasycznym i zawsze modnym wyborem są modele nowoczesne, które dobrze będą się prezentować w modernistycznych, industrialnych, loftowych oraz minimalistycznych sypialniach. Łóżko do sypialni nowoczesne można poznać po charakterystycznej prostej linii, braku zbędnych i przytłaczających detali oraz ozdób. Taki charakter sprawia, że ramę można dopasować do każdej sypialni.

Sypialnie - łóżka, które dekorują i ozdabiają

Dużym zainteresowaniem cieszą się również łóżka w wydaniu klasyczny. Są one idealną propozycją dla wszystkich osób lubiących ponadczasową stylistykę i przywiązują uwagę do szczegółów aranżacji. Stylowe łóżko do sypialni to również to o metalowej ramie - nawiązującej do surowego stylu industrialnego lub wręcz odwrotnie wprowadzającej do każdej sypialni romantyczny, delikatny klimat. Najnowsze trendy do wnętrza wprowadzą również łóżka tapicerowane – z wysokimi i miękkimi zagłówkami są kwintesencją aranżacji glamour. W Miloo Home dostępne są one w różnych zestawieniach kolorystycznych. Wybierać możesz pomiędzy zawsze modną i uniwersalną szarością, będącą na topie butelkową zielenią i musztardą, a także eleganckim burzowym granacie czy brudnym różu. Mięsisty materiał, który zazwyczaj przyjmuje formę velvetu sprawia, że łóżko sypialniane prezentuje się niezwykle ciekawie i luksusowo. Elegancję do wnętrza wprowadzą również łóżka kontynentalne. Jest to szczególny model mebla tapicerowanego z bogato zdobionym wezgłowiem. Zazwyczaj można go spotkać w luksusowych, 5-gwiazdkowych hotelach, bowiem wyróżniają się wysokim komfortem i wygodą. Warto też wspomnieć, że łóżka do sypialni kontynentalne w to te wysokie, masywne, najczęściej obite tkaniną z przeszyciami, wstawkami, ozdobioną kryształkami. Nieco skromniej prezentują się łóżka do sypialni w stylu skandynawskim bazujące na solidnym i wytrzymałym drewnie. Materiał ich wykonania, a także design przywodzą na myśl północną naturę i skandynawską myśl w urządzaniu wnętrz.

Zobacz również https://www.miloohome.pl/pomieszczenia/sypialnia/szafy.html 

Łóżka - sypialnia modna, wygodna i praktyczna

Łóżka do sypialni powinny być nie tylko wygodne i designerskie, ale też praktyczne. Jest to szczególnie ważne, jeśli zaprasza się je na mały metraż. Za najbardziej funkcjonalne modele uważa się łóżka z pojemnikiem. Jest on idealnym miejscem do przechowywania pościeli, bielizny sypialnianej lub innych rzeczy, które trzeba usunąć z linii wzroku. Łóżka z pojemnikiem są wygodne w użytkowaniu – ten bowiem można łatwo otworzyć dzięki podnośnikom. Funkcjonalnym rozwiązaniem do małej sypialni są też łóżka z szufladami, które poruszają się na prowadnicach rolkowych. Szuflady mogą być umieszczone z boku lub od frontu, występują też w różnej szerokości i głębokości – większość pomieści jednak pościel, koce, poszewki na poduszki i kołdry, piżamy i bieliznę.