Sztuczne rośliny

Sztuczne rośliny

Wybierając dodatki do letnich aranżacji, czy to do domu czy do ogrodu, warto sięgnąć po sztuczną roślinność. Ta może być doskonałym uzupełnieniem kamiennych ścieżek, czy ozdobą ogrodowego stołu.

Czytaj więcej.. 

Czym się kierować wybierając sztuczne rośliny?
Wybór sztucznej roślinności do ogrodu nie powinien sprawiać dużego problemu. Sztuczne rośliny to te w donicach (np. sztuczny kwiat Bamboo), ale także piękne sztuczne trawy, takie jak trawa pionowa Dandelion, którą charakteryzuje intensywny zielony kolor. Dodatki aranżacyjne w formie sztucznych kwiatów zyskują coraz szersze grono zwolenników ze względu na fakt, iż te doskonale komponują się z pozostałymi akcesoriami ogrodowymi.


Zalety sztucznych roślin
Sztuczne rośliny mogą być doskonałą ozdobą w domu, ale także w ogrodzie. Dlaczego? Ich różnorodność powoduje, że dosłownie każdy jest w stanie znaleźć tą, która najbardziej przypadnie mu do gustu, a także wkomponuje się w całokształt aranżacji. Niebywałą zaletą sztucznych roślin jest właśnie ich sztuczność! Sztuczne kwiaty nie reagują na zanieczyszczenia, smog, zbyt intensywne promieniowanie słoneczne czy deszcz. Co więcej, doskonale komponują się z pozostałymi akcesoriami ogrodowymi, takimi jak poduszki ozdobne czy ogrodowe paleniska, dostępne również w ofercie Miloo Home.

Desc

Produkty 17

na stronę
 1. Trawa pionowa Dandelion 120 cm
  Trawa pionowa Dandelion 120 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 220 zł Regular Price 275 zł
  Trawa pionowa Dandelion 120 cm Quickview
 2. Trawa pionowa Dandelion 70cm
  Trawa pionowa Dandelion 70cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 76 zł Regular Price 95 zł
  Trawa pionowa Dandelion 70cm Quickview
 3. Trawa pionowa Sunny Flower wys. 80 cm
  Trawa pionowa Sunny Flower wys. 80 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 100 zł Regular Price 125 zł
  Trawa pionowa Sunny Flower wys. 80 cm Quickview
Desc

Produkty 17

na stronę
To Top