Sztuczne trawy

 1. Special Price 248,00 zł Regular Price 310,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 248,00 zł
 2. Special Price 180,00 zł Regular Price 225,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 180,00 zł
 3. Special Price 272,00 zł Regular Price 340,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 272,00 zł
 4. Special Price 171,50 zł Regular Price 245,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 147,00 zł
 5. Special Price 91,00 zł Regular Price 130,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 130,00 zł
 6. Special Price 416,00 zł Regular Price 520,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 416,00 zł

Sztuczne trawy

Trawy ozdobne do ogrodu to piękne i ciekawe dekoracje. Zdecydować możesz się na te wysokie, niskie, wieloletnie. Poszczególne gatunki różnią się od siebie wytycznymi co do sadzenia, przycinania, pielęgnowania. To, co jednak łączy ozdobne rośliny to fakt, że nie wymagają one czasochłonnej pielęgnacji. Sprawia to, że chętnie zapraszamy je na tarasy i do ogrodów. Świetnie spisują się one jako rośliny ozdobne na małe i duże przestrzenie. Dzięki mnogości gatunków i odmian w domowym zieleńcu możesz stworzyć ciekawe i przyciągające kompozycje i to nie tylko w odcieniach klasycznej zieleni. Wiele z modnych i popularnych odmian znajdziesz w Miloo Home w wersji sztucznej. Są one dobrym wyborem dla osób, które nie mają tzw. ręki do roślin i marzą o ogrodzie prostym w pielęgnacji.  

Sztuczne trawy nie tylko do ogrodu

Sztuczne trawy nad tymi żywymi mają wiele przewag. Przede wszystkim nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji – sadzenia, pielęgnowania, przycinania, zabezpieczania na zimę. Ich zaletą nie jest jednak tylko „prosta” uprawa, ale i wysoka estetyka. Pięknie prezentuje się ona na każdej przestrzeni, a także może być elementem aranżacji każdego stylu ogrodniczego. Doskonale będzie się prezentować w ogrodach w stylu boho, retro, klasycznych, glamour, a nawet nowoczesnych i modernistycznych. Sztuczną trawę sprawdza się również w zieleńcach i na tarasach, ale również w domowych i nie tylko wnętrzach. Możesz ją wykorzystać do udekorowania restauracji, domowego salonu, sypialni, łazienki, kuchni, przedpokoju. Wnętrza dzięki sztucznym, ozdobnym roślinom zyskają na estetyce i atrakcyjności. W zielonych wnętrzach będzie lepiej się odpoczywać, pracować i spać.

Sztuczna trawa w doniczkach i nie tylko

Cechy sztucznej trawy pozwalają ją wykorzystywać na różne sposoby. Klasycznym rozwiązaniem będzie zaprezentowanie jej w doniczce. W minimalistycznej osłonce, obłożona kamykami doskonale odda klimat aranżacji modernistycznej, industrialnej, nowoczesnej. Ukryta w doniczce z rattanu, pomalowanej w mozaikę lub drewnianej będzie natomiast ciekawym dodatkiem do wnętrz i ogrodów w stylu boho. Design glamour polubi natomiast sztuczną trawę w wazonie. Do wazonu możesz włożyć tą z długimi łodyżkami i puszystym kwiatostanem. W minimalistycznym wydaniu jest natomiast wolnostojąca sztuczna trawa.

Sztuczne trawy w doniczce świetnie sprawdzają się w wykończeniu wnętrza, a jak je wykorzystać na zewnętrznych przestrzeniach? Na tarasie, balkonie, w ogrodzie mogą one z powodzeniem zastąpić żywe rośliny lub też stanowić ich uzupełnienie. Ustawić możesz je wzdłuż alejek i ścieżek, przy barierce lub udekorować nim skalniak. Na taras i balkon najlepiej wybierać trawy wysokie np. ze szczawiami, pałkami wodnymi. Dobrym wyborem będą też trawy imitujące egzotyczne gatunki, o których uprawach możesz jedynie pomarzyć w Polsce.

Egzotycznie lub tradycyjnie - Ty wybierasz, jak wygląda taras

W asortymencie Miloo Home nie brakuje ciekawych produktów, które uatrakcyjnią wystrój tarasu, balkonu. Sztuczna trawa, którą u nas znajdziesz, pozwoli w prosty i szybki sposób stworzyć miejską zieloną dżunglę. W naszej ofercie znajdziesz sztuczne trawy - dekoracje np. z kłosami, dmuchawcami, kwiatami. W zależności od rodzaju produktu nasze sztuczne ozdoby liczą sobie od 45 do 180 cm wysokości. Dbamy o ich najwyższą jakość, dlatego sięgamy po sztuczne rośliny ozdobne wykonywane z najlepszych materiałów i tworzone zgodnie z nowoczesnymi metodami produkcji. To dzięki temu mogą się one pochwalić trwałością, wytrzymałością, estetyką. Ich wysoka jakość sprawi, że niestraszne są im zmienne warunki atmosferyczne panujące na balkonie czy w domowym zieleńcu. Do złudzenia przypominają one kompozycje wykonane z ich żywych odpowiedników. Zaletą tego produktu są też niskie ceny. Piękne rośliny ozdobne pasujące do wystroju kupisz w Miloo Home już za kilkanaście złotych.

Żywe rośliny nie zawsze łatwe w uprawie

Sztuczna trawa to ta o wiele łatwiejsza i prostsza w „uprawie” niż żywe odpowiedniki roślin ozdobnych. Produkt ten nie wymaga właściwie żadnych zabiegów pielęgnujących – zalecamy jedynie raz na jakiś czas „wykąpanie” ich w wannie lub pod bieżącą wodą. Ten zabieg pozbędzie się z liści kurzu i zanieczyszczeń.

Zobacz także: