Biurka do sypialni

  1. Special Price 440,00 zł Regular Price 550,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 440,00 zł
  2. Special Price 3 594,00 zł Regular Price 5 990,00 zł
  3. Special Price 3 832,00 zł Regular Price 4 790,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 3 832,00 zł
  4. Special Price 2 392,00 zł Regular Price 2 990,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 2 392,00 zł

Biurka do sypialni

Kiedy potrzebujesz spokojne miejsce, aby pracować, zapisywać myśli, tworzyć plany na przyszłość dobrym wyborem będzie ustawienie biurka sypialni. O meblu tym warto też pomyśleć – gdy Twoje dzieci są na tyle duże, aby odrabiać lekcje w swoim pokoju. Praktyczne biurko w sypialni zapewni przestrzeń do pracy, ale także stanie się dodatkowym miejscem do przechowywania. Ustawić możesz na nim książki, dekoracje czy doniczkowe rośliny. Jak jednak wybrać dobre biurko do sypialni? W Miloo Home nie jest to trudne, bowiem proponujemy wiele modeli dopasowanych zarówno do ograniczeń budżetowych, jak i metrażowych. Nasza oferta to małe biurko do sypialni, a także duży mebel rodem z gabinetu.


Biurka do sypialni – niezbędny pomocnik

W ostatnim czasie coraz więcej z nas pracuje z domu. Home office, choć wygodny i pozwalający zaoszczędzić sporo czasu (na dojazdach do biura) ma jednak swoje wymaganie. Aby był wygodny, a także efektywny w domu muszą znaleźć się meble ułatwiające wykonywanie zawodowych obowiązków czy naukę. Praca w domu jest wręcz niemożliwa bez odpowiedniego biurka. (Bóle pleców! Pokusa drzemki na kanapie! Całkowite odwrócenie uwagi przekąskami podczas siedzenia przy blacie kuchennym.) Jeśli twoje mieszkanie jest małe, może Ci się wydawać, że miejsca na biurko brakuje. Odpowiednią przestrzeń możesz jednak prosto wygospodarować w sypialni, ustawiając mebla pod oknem lub w trudno ustawnej wnęce. Dobrym pomysłem jest również ustawienie mebel zaraz obok łóżka, dzięki temu posłuży on również jako stolik nocny. Jako dobre miejsce na biurko w sypialni wskazuje się też róg oraz najdłuższą ścianę pomieszczenia – upewnij się jednak, że nie będziesz siedzieć twarzą do niej -może to nie sprzyjać koncentracji. Pamiętaj, że przy odpowiednim biurku i pomysłowości możesz zmienić każde wnętrze w idealny kącik do pracy.


Ergonomia w sypialni

Sypialnia to zazwyczaj najmniejsze pomieszczenie w domu. Dobre, ergonomiczne wykorzystanie jej przestrzeni jest więc bardzo ważne. We wnętrzu na pewno powinno znaleźć się miejsce na łóżko, szafę i szafki nocne. Biurko wstaw tylko jeśli metraż na to pozwoli. Pamiętaj, że zawsze powinno być ono uzupełnione komfortowym fotelem lub krzesłem, które zadba o wygodę pracy i zmniejszy ryzyko pojawienia się bólów kręgosłupa. Nie zapominaj też, że aby biurko było wygodne do pracy musi posiadać odpowiednie wymiary. Niezbędne minimum to 76x50x76cm. Taki mebel będzie dysponował blatem, na którym bez problemu rozłożysz laptopa, a dzieci zeszyty i książki. Zaletą małego biurka jest również to, że zmieści się ono nawet na niewielkim metrażu. W przypadku pomieszczeń o większej przestrzeni dostępne są biurka o szerokości nawet 120 cali. Są one idealne dla pisarzy lub studentów, którzy potrzebują dodatkowej przestrzeni do rozłożenia prac naukowych lub książek.


Zobacz również https://www.miloohome.pl/pomieszczenia/sypialnia/lustra.html 


Stylowe biurko w sypialni

Biurko do sypialni powinno być nie tylko ergonomiczne, ale wpisywać się w styl aranżacji. W Miloo Home znajdziesz modele pasujące do wystroju nowoczesnego, skandynawskiego, retro, art. deco, glamour i klasycznego. Od lata największym zainteresowaniem cieszą się jednak biurka wykonana z płyty MDF i bielone, o prostych geometrycznych kształtach. Swoją popularność zawdzięczają one uniwersalnemu designowi, który pasuje do każdego wnętrza. Pamiętaj, jednak, że jeśli lubisz awangardę i oryginalność postawić możesz na biurko ze szklanym blatem, z litego drewna, z metalowymi elementami. Takie propozycje to dobry wybór do sypialni kolonialnych, loftowych, modern i industrialnych.


Biurko, które pomieści wszystko

Biurko w sypialni może stać się nie tylko miejscem pracy, ale też przechowalnią. Niektóre modele mają wiele szuflad i półek, a nawet szafki lub dołączone regały na książki. Funkcjonalność biurka można również podwyższyć, dokupując do niego specjalne przenośne kontenerki. Inne oferują regulowane ustawienia wysokości lub są zamontowane na nogach z kółkami samonastawnymi, dzięki czemu można je w razie potrzeby odsunąć.