Szafki nocne

  1. Special Price 2 214,00 zł Regular Price 3 690,00 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 2 214,00 zł

Szafka nocna

Szafka nocna to niekwestionowany pomocnik w aranżacji sypialni. Szafka nocna ma nie tylko aranżować, ale także wspierać funkcjonalność sypialni. Doskonale, jeśli szafka nocna komponuje się z łóżkiem lub dodatkami pomieszczenia.                                                                                     

Rodzaje szafek nocnych

Styl szafki nocnej powinien przede wszystkim pasować do stylu zachowanego w sypialni. Jeżeli sypialnię zajmują dwie osoby, warto dokonać zakupu dwóch szafek nocnych, umieszczając je po dwóch stronach łóżka. Zachowanie symetrii w sypialni ma ogromne znaczenie! Wśród szafek nocnych oferowanych przez Miloo Home, znajdziemy szafki bezpośrednio stojące na podłodze oraz szafki na długich nóżkach. To, jaką szafkę wybierzemy ma znaczenie przede wszystkim ze względu na rozmieszczenie pozostałych mebli w sypialni. Rodzaje szafek opierają się także na wykorzystanym materiale. Czy jest to drewniana szafka nocna, a może aluminiowa lub z wykorzystaniem transparentnego szkła?                         

Funkcjonalność szafki nocnej

Funkcjonalność szafki nocnej zależy od naszych potrzeb. Można wybrać szafkę w formie stołka, gdzie blat jest jedynym funkcjonalnym elementem. Taki rodzaj szafek nocnych doskonale oddaje klimat skandynawskich wnętrz, gdzie istotna jest prostota form i minimalizm wykończenia. Szafki nocne często posiadają szuflady lub półki, co jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób lubiących lekturę książki przed snem.