Kinkiety do salonu

Twojej uwadze polecamy również kinkiety. Niektóre sklepy z oświetleniem reklamują je jako najlepsze oświetlenie do łazienki, ale naszym zdaniem to bardzo krzywdzące dla lamp tego typu. Kinkiety w łazience są bardzo popularne, ale doskonale nadają się również do salonu, przedpokoju czy sypialni. Jednym słowem sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło kierunkowe lub odbite.

Przygotowaliśmy dla Ciebie kinkiety w wielu różnych wersjach. Możesz wybierać spośród kinkietów w stylu nowoczesnym, industrialnym, klasycznym czy nowoczesnym. Różnią się one od siebie zarówno kształtem, jak i materiałem, z którego zostały wykonane. Mogą mieć też odmienne klosze, wykonane np. z metalu czy szkła. Każdy z tych materiałów może mieć bardzo odmienne oblicze, gdyż znajdziesz u nas kinkiety z kloszem szklanym, bardzo prostym, żeby nie powiedzieć minimalistycznym, jak również z kloszem bardzo ozdobnym, kryształowym, dającym ciekawy efekt połyskujących punktów na ścianie,

Wybierając kinkiet dla siebie weź pod uwagę nie tylko jego dopasowanie do stylu wnętrza, w którym się on znajduje, ale również do funkcji, jaką ma spełniać. To od niej zależy, czy wybierzesz kinkiet kierunkowy, mający możliwość regulacji kierunku padania strumienia światła, czy może raczej kinkiet dający światło rozproszone i odbite.