Kinkiety

 1. Special Price 1 116,00 zł Regular Price 1 395,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 1 116,00 zł
 2. Special Price 476,00 zł Regular Price 595,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 476,00 zł
 3. Special Price 545,00 zł Regular Price 1 090,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 763,00 zł
 4. Special Price 632,00 zł Regular Price 790,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 632,00 zł
 5. Special Price 2 128,00 zł Regular Price 2 660,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 2 660,00 zł
 6. Special Price 436,00 zł Regular Price 545,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 436,00 zł
 7. Special Price 312,00 zł Regular Price 390,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 312,00 zł
 8. Special Price 636,00 zł Regular Price 795,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 636,00 zł
 9. Special Price 280,00 zł Regular Price 350,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 280,00 zł
 10. Special Price 545,00 zł Regular Price 1 090,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 654,00 zł
 11. Special Price 312,00 zł Regular Price 390,00 zł
  Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 312,00 zł

Kinkiety

Światło uważa się za najpiękniejszą dekorację przestrzeni. Odpowiednia gra nim pozwala ukryć mankamenty pomieszczenia, wyeksponować jego zalety, optycznie je powiększyć. Aby w praktyce zastosować takie triki aranżacyjne, we wnętrzu potrzebujesz nie tylko głównego oświetlenia, ale i tego punktowego. Jego przykładem są kinkiety, które odnajdziesz w naszych kolekcjach. Lampy ścienne mogą w pokojach pełnić rolę światła głównego i uzupełniającego. W Miloo Home dostępne są modele utrzymane w różnych stylach, wykonane z różnorodnych materiałów, a także mogące się pochwalić takimi funkcjonalnościami jak ruchome głowice, technologia LED, oświetlenie celowe, postarzane. Bogata oferta sprawia, że naprawdę jest w czym wybierać.

Lampy ścienne – praktyczne rozwiązanie do każdego domu

Kinkiety ścienne to oświetlenie niezwykle uniwersalne i praktyczne. Dają one wiele możliwości aranżacyjnych, a także pozwalają doświetlić niemal każdą domową przestrzeń. Z ich pomocą jaśniej zrobi się przy biurku do pracy i nauki, w domowej biblioteczce czy kąciku czytelniczym, w strefie relaksu, garderobie. Nowoczesne kinkiety to również oświetlenie, które świetnie sprawdza się w przedpokoju, korytarzu, holu, ganku. Ten typ oświetlenia lubiany jest też przez pokoje kąpielowe. Kinkiet łazienkowy zazwyczaj montowany jest tuż nad lustrem, przez co oświetla tę część wnętrz i pozwala na wykonanie dokładnego makijażu czy zabiegów pielęgnujących. Kinkiety glamour to natomiast doskonałe rozwiązanie do sypialni. Mogą one w niej zastąpić tradycyjne lampki nocne, a przez to zaoszczędzić miejsce na blacie szafki stojącej przy łóżku.

Nie możesz również zapominać, że kinkiety mogą również stanowić oświetlenie obrazów, rzeźb czy innych elementów dekoracyjnych znajdujących się w domu. Dając im takie zadanie, masz pewność, że kluczowe elementy wystroju zostaną odpowiednio wyeksponowane i pięknie się zaprezentują.

Lampa ścienna w tysiącu wydań

Kinkiet ścienny występuje w różnych kształtach, kolorach, formach. Poszczególne wykonywane są z różnych materiałów takich jak drewno, chrom, metal, szkło, kryształ, tworzywo sztuczne. W Miloo Home dopasujesz kinkiet do stylu wnętrza, które ma oświetlać. W naszym asortymencie bez problemu znajdziesz kinkiety LED, które lubi styl skandynawski W swojej ofercie posiadamy też kinkiet złoty będący elementem wyposażenia wnętrza w stylu glamour. Nie zapominamy też o modernistycznej sypialni czy łazience. Do nich idealnie pasuje kinkiet czarny, minimalistyczny w formie i oszczędny w kształcie. Wiele modeli z naszej oferty to również te, które możesz wykorzystać w modnej w ostatnich sezonach aranżacji art. deco, retro i vintage. Ciemne kinkiety ze szkła i aluminium będą natomiast dodatkiem, który polubi łazienka industrialna i loftowa. Na drewniane lampy ścienne powinieneś zwrócić uwagę, chcąc wprowadzić rustykalny klimat do łazienki czy innego z domowych wnętrz.

Ekonomiczne źródło światła w domu

Kinkiety nowoczesne to bardzo dobre źródło światła. Bez problemu mogą one oświetlić całe pomieszczenie – pod warunkiem, że nie jest ono szczególnych rozmiarów. Aby jednak doświetlanie go nie skończyło się wysokimi rachunkami za energię, szczególnie ważne jest zwrócenie uwagi na dodawane do kinkietu żarówki. Najlepszym rozwiązaniem będą modele LED, które pobierają mniej prądu, są ekologiczne, przyjazne środowisku i pozwalają na oszczędności.

Kinkiety LED gwarantują odpowiedni strumie stadła oraz jego natężenie. Wybierać możesz również pomiędzy tymi, których światło skierowane jest w dół, a tymi świecącymi do góry. Wiele modeli proponuje również praktyczne udogodnienia takie jak czujniki ruchu czy ściemniacze. Można je montować w każdym pomieszczeniu od salonu, przez pokój dziecka, aż do korytarza i kuchni. Montować można ja na ścianę lub w suficie. Jeśli zależy ci, aby montaż nie wiązał się z kuciem ścian, może zdecydować się na instalacje kinkietu, który wygląda jak obraz naścienny. Elegancję w pomieszczeniach pozwoli zachować natomiast kinkiet bez wtyczki, który należy instalować wraz z pełną instalacją elektryczną na ścianie.

Zobacz także: