Stylowe krzesła i fotele

Stylowe krzesła i fotele

Aranżując jadalnię, nie należy zapominać o wyborze wygodnych i praktycznych krzeseł. To dzięki nim spędzanie czasu przy stole będzie przyjemne, a wnętrza będą miały odpowiedni wygląd. Ważne, by krzesła kompletować i dostosowywać do wysokości stołu, a także dobierać je kolorystycznie, by całość przestrzeni była spójna. Zobacz, jakie krzesła znajdziesz w naszym sklepie.

Czytaj więcej.. 

Krzesła drewniane lub metalowe

W ofercie Miloo Home znajdują się dziesiątki krzeseł obiadowych, w tym przede wszystkim klasyczne krzesła, wykonane w całości ze szlachetnego drewna. To krzesła ponadczasowe, które wkomponują się do każdego wnętrza i będą służyły przez lata. Różnią się one od siebie rozmiarem siedziska i oparcia, kształtem nóg czy wysokością, ale łączy je jedno – są to krzesła drewniane i z pewnością dla wielu osób będzie to najważniejszy argument przemawiający za ich wyborem.

Miloo Home oferuje także krzesła metalowe oraz typowo industrialne modele. To idealne krzesła do tak modnych ostatnio aranżacji w stylu loftowym. Dobrze będą się prezentować również we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych czy skandynawskich, w których prostota formy i rodzaj materiału mają priorytetowe znaczenie. Wybór materiału, z którego wykonane jest krzesło warto dostosować do wyposażenia wnętrza, bowiem nie w każdym wnętrzu metal będzie oddawał jego charakter.

W sklepie Miloo Home znajdą coś dla siebie również miłośnicy krzeseł tapicerowanych. Krzesła z obiciem, w których drewno lub metal łączy się z miękką tkaniną, to gwarancja wygodnego siedziska. Można je kolorystycznie dobrać do całości aranżacji, tworząc w ten sposób spójne i eleganckie wnętrze. W tej grupie bez znaczenia są meble na zamówienie, gdzie kolor obicia można wybrać spośród dziesiątek propozycji.

Krzesła pikowane – idealne do eleganckich wnętrz

Na szczególną uwagę zasługują krzesła pikowane. To modele niezwykle eleganckie i stylowe, które pomagają stworzyć modny salon lub jadalnię. Doskonale pasują do aranżacji w stylu nowojorskim, glamour czy luksusowym. W zależności od wyboru modelu mogą również służyć do podkreślenia elegancji i stylu we wnętrzach klasycznych.

Warto zwrócić uwagę na to, że pikowane siedziska i oparcia mogą mieć bardzo różne wzory. Raz pikowania są mniejsze, raz większe, a w zależności od ich wyboru krzesła będą mniej lub bardziej ozdobne. Od tego jak wygląda wzór będzie zależeć, czy będą one pełnić funkcję wyłącznie użytkową czy również dekoracyjną.

Krzesła designerskie

Przeglądając ofertę krzeseł naszego sklepu zwróć również uwagę na krzesła designerskie. To te modele, które od razu wyróżniają się spośród innych modeli i swoją formą często zaskakują. Co ciekawe, tym mianem możemy określić nie tylko modele nowoczesne, ale również modele loftowe, których forma nawiązuje do krzeseł industrialnych, ale w dość zaskakujący sposób.

Takie krzesła doskonale prezentują się pojedynczo, jako element wzbogacający aranżację i nadający jej charakteru. Nie można ich traktować jak krzeseł do stołu w jadalni i ustawiać w komplecie, gdyż stracą wtedy swój unikalny wygląd i ich design przestanie zwracać na siebie uwagę. Zdecydowanie lepiej ustawić je w pewnym oddaleniu od innych krzeseł, np. jako krzesło do biurka, przy którym jego nietuzinkowy design będzie mógł zaprezentować się w pełnej krasie.

Krzesła – wszystkie takie same czy różne?

Wybierając krzesła do domu niejedna osoba zastanawia się, czy lepiej postawić na spójność i zdecydować się na wszystkie krzesła w jednakowym stylu, czy może raczej postawić na różnorodność. Nie ma tutaj jednej właściwej odpowiedzi, bo wiele zależy od tego, w jakim stylu urządzane jest wnętrze.

W aranżacjach klasycznych zdecydowanie lepiej postawić na spójność czyli wybrać krzesła do jadalni w jednym modelu. Jeśli taka jednolitość to dla nas za dużo, to można ewentualnie pobawić się kolorem i ustawić ten sam model krzesła, ale w kilku różnych kolorach. Nie polecamy natomiast mieszania kilku modeli, bo to wprowadzi niepotrzebny dysonans, wysoce niedopasowany do takiego stylu wnętrza.

Nieco inaczej sytuacja wygląda w aranżacjach nowoczesnych i industrialnych. Tutaj często regułą jest brak reguł i nic nie stoi na przeszkodzie, by pobawić się zarówno formą jak i kolorem. Trzeba jednak uważać, bo prawdziwą sztuką jest tak dobrać do siebie różne krzesła drewniane i metalowe, by stworzyć aranżację, która będzie wyglądać dobrze. Jesteśmy jednak przekonani, że jest to możliwe, bo nie raz widzieliśmy stoły, wokół których stały różne krzesła, a całość wyglądała naprawdę dobrze. Mając to wszystko na uwadze przejrzyj ofertę krzeseł dostępną w sklepie Miloo Home i zamów krzesła najlepiej dopasowane do Twoich wnętrz.

Desc

Produkty 1-30 z 55

na stronę
 1. Krzesło Penthouse 46x55x80 cm
  Krzesło Penthouse 46x55x80 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 625 zł Regular Price 1 250 zł
  Krzesło Penthouse 46x55x80 cm Quickview
 2. Krzesło Simple 44x54x82cm
  Krzesło Simple 44x54x82cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 329 zł Regular Price 470 zł
  Krzesło Simple 44x54x82cm Quickview
 3. Krzesło Simple 44x54x82 cm
  Krzesło Simple 44x54x82 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 329 zł Regular Price 470 zł
  Krzesło Simple 44x54x82 cm Quickview
 4. Krzesło Hobbs 52x69x79cm
  Krzesło Hobbs 52x69x79cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 1 225 zł Regular Price 2 450 zł
  Krzesło Hobbs 52x69x79cm Quickview
 5. Krzesło Loft 54x53x130 cm
  Krzesło Loft 54x53x130 cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 349,30 zł Regular Price 499 zł
  Krzesło Loft 54x53x130 cm Quickview
 6. Krzesło barowe Rio 51x47x112cm
  Krzesło barowe Rio 51x47x112cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 483 zł Regular Price 690 zł
  Krzesło barowe Rio 51x47x112cm Quickview
 7. Krzesło pikowane Estel 55x67x99cm
  Krzesło pikowane Estel 55x67x99cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 1 043 zł Regular Price 1 490 zł
  Krzesło pikowane Estel 55x67x99cm Quickview
 8. Krzesło pikowane Elros 45x61x101cm
  Krzesło pikowane Elros 45x61x101cm
  Cena promocyjna Cena brutto: 1 323 zł Regular Price 1 890 zł
  Krzesło pikowane Elros 45x61x101cm Quickview
 9. Krzesło obiadowe Victoria Dining Chair Riviera Maison
  Krzesło obiadowe Victoria Dining Chair Riviera Maison
  Cena promocyjna Cena brutto: 766,50 zł Regular Price 1 095 zł
  Krzesło obiadowe Victoria Dining Chair Riviera Maison Quickview
Desc

Produkty 1-30 z 55

na stronę
To Top