Stolik boczny Nobo 40x40x45cm

numer katalogowy
ML5897
1 490,00 zł
Marka Miloo Garden
Materiał Dominujący Drewno tekowe
Kolor Brązowy
Wymiar 40x40x45 cm
Opis produktu

Stolik boczny NOBO o wymiarach 40x40x45 cm. Podstawa stolika została wykonana z naturlanego drewna teakowego a blat z drewna odzyskanego w procesie recyklingu. Drewno tekowe ze wzgledu na swoje właściwości (odporność na promieniowanie UV, wilgoć, deszcz) jest idealnym materiałem w meblach używanych na zewnątrz w ogrodzie, czy na tarasie.
Ponowne wykorzystywanie drewna jest coraz modniejsze, a meble, które są z niego wytwarzane zyskują drugie życie i mogą przez długie lata cieszyą swoich nowych właścicieli. Stolik ma nietuzinkowy design, dzięki nieregularnym kształtom blatu. Na brzegach stołu widać przebarwienia, które sprawiają, że każda sztuka jest wyjątkowa i niepowtarzalna.


Cape Town to propozycja zarówno dla wielbicieli afrykańskich akcentów jak też dla osób podążających za najnowszymi trendami współczesnego designu. Komody z drewna mango, ażurowe fotele i wygodne sofy w naturalnych barwach doskonale współgrają z oryginalnymi wzorami tekstyliów i dekoracji. W tej kolekcji projektanci połączyli tradycję z nowoczesnością, nadając klasycznym plecionkom nowatorskie formy i zestawiając je z metalowym stelażem lub szlachetnym drewnem. Drewniane stoliki kawowe i pomocnicze stanowią świetne uzupełnienie aranżacji, a konsola z naturalnego korzenia tekowego obok praktycznego zastosowania, przykuwają wzrok i stanowią piękną dekorację pomieszczenia.