Inspirujemy

Historia marki Miloo Home powstała z miłości do piękna i podróży. To właśnie w najdalszych zakątkach świata, w dużych i małych zakładach tkackich oraz rzemieślniczych manufakturach, nasz zespół projektowy odkrywa tkaniny, tekstury, wzory i kolory, które potem znajdują odzwierciedlenie w, często ręcznie wykonanych, meblach i akcesoriach. Z poznawania różnych kultur i ich historii czerpiemy nie tylko ogromną radość, ale także inspiracje. Każdego dnia szukamy nowych rozwiązań, uczymy się, doświadczamy. Sięgamy po innowacyjne technologie i analizujemy światowe trendy, by móc tworzyć niepowtarzalne kolekcje ukazujące urok oryginalnego designu zarówno w klasycznej, jak i w nieco bardziej awangardowej formie. Nieustannie pobudzamy kreatywność, podsycamy wyobraźnię i zachęcamy do odnajdywania prawdziwego piękna ukrytego we współczesnym wzornictwie!

pexels-lachlan-ross-7084090
DSC09167-HDR

Jesteśmy dumni, że produkty Miloo Home doceniają nie tylko klienci indywidualni, ale też styliści, projektanci i architekci wnętrz. Dzięki funkcjonalności i eleganckiej formie nasze meble i akcesoria na stałe zagościły we wnętrzach najbardziej luksusowych polskich i zagranicznych hoteli. Fotele, dywany czy sofy to tylko niektóre z przedmiotów, jakie odnalazły swoje miejsce m.in. w apartamentach  hotelu The Chedi Lustica Bay w Czarnogórze oraz w ekskluzywnym kompleksie Lake Hill Resort & Spa, zaprojektowanym przez znaną reżyserkę pokazów mody Kasię Sokołowską.

 

Do pracy inspirujemy nie tylko stylistów wnętrz, ale i projektantów mody! Sofy, stoliki, pufy, biurka i dekoracje Miloo Home stanęły nie tylko w butiku czołowych polskich projektantów – duetu Paprocki&Brzozowski, ale także we wnętrzach ich atelier. Dlaczego? Bo współczesny świat mody i designu mogą iść ze sobą w parze, inspirując się i dopełniając jednocześnie. Najlepszym dowodem jest kolekcja Miloo Home by Paprocki&Brzozowski, która podbiła serca miłośników najlepszego designu „made in Poland”.

Nie czekaj - daj się zainspirować i sprawdź nasze realizacje!