Salony Meblowe Miloo Home

Salon Miloo Home Puławska

ul. Puławska 579

02-885 Warszawa

  +48 22 543 77 55, +48 608 529 455

  pulawska@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Piątek 10.00-19.00

Sobota 10.00-16.00

Salon Miloo Home Domoteka

ul. Malborska 41 lok 18-19

03-286 Warszawa

  +48 608 678 701

  domoteka@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 10.00-21.00

Niedziela (handlowa) 10.00-19.00

Salon Miloo Home Burakowska

ul. Burakowska 4A

01-066 Warszawa

  +48 602 700 583

  burakowska@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 11.00-20.00

Niedziela (handlowa) 10.00-16.00

Salon Miloo Home Piękna

ul. Piękna 18

00-549 Warszawa

  +48 608 016 603

  piekna@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Piątek 11.00-19.00

Sobota 10.00-16.00

Salon Miloo Home Stary Browar

ul. Półwiejska 42

61-888 Poznań

  +48 734 167 921

  stary.browar@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 09.00-21.00

Niedziela (handlowa) 10.00-20.00

Salon Miloo Home Emma

ul. Polska 94

60-401 Poznań

  +48 728 358 466

  poznan@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Piątek 10.00-18.00

Sobota 10.00-15.00

Salon Miloo Home Zielone Arkady

Al. Wojska Polskiego 1

85-171 Bydgoszcz

  +48 734 167 934

  arkady@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 09.00-21.00

Niedziela (handlowa) 10.00-20.00

Salon Miloo Home Renoma

ul. Świdnicka 40

50-024 Wrocław

  +48 602 700 581

  renoma@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 09.00-21.00

Niedziela (handlowa) 10.00-20.00

Salon Miloo Home Klif Gdynia

Al. Zwyciestwa 256

81-525 Gdynia

  +48 734 167 925

  klif.gdynia@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 09.00-21.00

Niedziela (handlowa) 10.00-20.00

Salon Miloo Home City Meble

Al. Grunwaldzka 211

80-266 Gdańsk

  +48 662 163 719

  gdansk@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 10.00-20.00

Niedziela (handlowa) 10.00-18.00

Salon Miloo Home Galeria Kazimierz

ul. Podgórska 34

31-536 Kraków

  +48 600 094 851

  krakow@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 10.00-21.00

Niedziela (handlowa) 10.00-20.00

Salon Miloo Home Sztuka Wnętrz

ul. Tetmajera 83

31-352 Kraków

  +48 600 430 082

  sztuka.wnetrz@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Piątek 10.00-20.00

Sobota - Niedziela (handlowa) 10.00-18.00

Salon Miloo Home Silesia

ul. Chorzowska 107

40-101 Katowice

  +48 734 167 938

  silesia@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 10.00-21.00

Niedziela (handlowa) 10.00-21.00

Salon Miloo Home Lublin Plaza

ul. Lipowa 13

20-020 Lublin

  +48 734 167 903

  lublin@miloohome.pl

________________________

  Poniedziałek - Sobota 09.00-21.00

Niedziela (handlowa) 09.00-21.00

To Top