MILOO_LP_DESIGN_STUDIO_01_1

DLA NAPRAWDĘ WYMAGAJĄCYCH

Chcesz, żeby tę przestrzeń można było poczuć już od wejścia. Żeby po wyjściu zostawało ciepłem w emocjach a oczarowaniem w pamięci. Żeby opowiadało o Tobie, Twoim stylu i poziomie. I żeby miało w sobie to coś!


Wysublimowany, awangardowy czy elegancki?
Wspólnie znajdziemy taki wystrój wnętrza Twojego domu, mieszkania, willi czy biura, jakiego potrzebujesz i oczekujesz. A od siebie dodamy to szykowne coś, co odróżni aranżację od innych.

MILOO_LP_DESIGN_STUDIO_3_1

OCZEKUJ JAKOŚCI OD SAMEGO POCZĄTKU

Począwszy od etapu konsultacji czeka na Ciebie wyłącznie zrozumienie, wsparcie i najwyższej jakości profesjonalizm. Nasi projektanci odpowiedzą na Twoje potrzeby, oczekiwania oraz Twój osobisty gust najlepszymi rozwiązaniami. Czuj się swobodnie, zadając pytania czy pokazując, co Ci się podoba.

MILOO_LP_DESIGN_STUDIO_parallax_2

KUNSZT BEZ KOMPROMISÓW

Powierz aranżację ekspertom, dzięki którym będziesz mieć pewność!
Na każdym etapie otrzymasz indywidualnie dobrane do Ciebie i Twojej wizji produkty, tkaniny i paletę barw. A wszystko w wyrafinowanej stylistyce opartej na ponadczasowej prostocie i nowoczesnych inspiracjach.

MILOO_LP_DESIGN_STUDIO_zrealuzuj_2

Zamień w funkcjonalny wystrój nawet najbardziej niedookreśloną wizję. Nasi projektanci uwielbiają wyzwania i specjalizują się w skomplikowanych, wymagających projektach. Twoje wyobrażenia przeniosą na rzeczywiste układy pomieszczeń, rysunki techniczne i rekomendacje produktów. Zaaranżują Twoją przestrzeń tak, żeby odzwierciedlić sposób, w jaki chcesz żyć.

POROZMAWIAJMY!

Skontaktuj się z nami i pokrótce napisz, czego dotyczą Twoje oczekiwania.
Odpowiemy błyskawicznie, ponieważ wiemy, jak ważny dla Ciebie jest czas.

Napisz do nas
Zostaw nam wiadomość, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko jak to możliwe.
MILOO_LP_DESIGN_STUDIO_konrad_1
MILOO_LP_DESIGN_STUDIO_K_poprawka_24_5_23