nowoczesne formy meble

Nowoczesne formy i selekcja tkanin w nowej linii mebli Prive Room

Aranżacje w stylu nowoczesnym nigdy nie przestaną być obiektem zainteresowań tych, którzy urządzają przestrzeń wokół siebie. Wynika to m.in. z tego, że nowoczesność z upływem czasu oznacza coś zupełnie innego. Jednak w przypadku linii Prive Room mamy do czynienia nie tylko z nowoczesnością. Tu wchodzi w grę również ponadczasowość. Nowoczesne meble, które prezentujemy w tej linii, opierają się na klasycznych formach i szlachetnych materiałach, dzięki czemu moda na nie będzie trwać, nawet jeśli znana nam w danym momencie nowoczesność - ulegnie zmianie. Poznaj Prive Room – meble, które pokochasz.

Prive Room – nowoczesne formy i idealna selekcja tkanin

Kiedy myślimy o urządzaniu przestrzeni, przed oczami mamy głównie meble. Tkaniny, które posłużyły do ich uszycia schodzą na dalszy plan. Jednak w Miloo Home pamiętamy o tym, że piękną, pełną stylu i klasy przestrzeń, tworzą detale. Dlatego projektując Prive Room zwróciliśmy uwagę na to, by była to linia piękna i szlachetna nie tylko ze względu na linie mebli, ale również na to, z czego zostały wykonane. Prive Room to sztuka łączenia, dzięki której powstają absolutnie ponadczasowe meble.

  • Nowoczesne formy oparte są tutaj o linie proste i harmonijne, dlatego powstają meble, które wyróżnia spora plastyczność. Z ich udziałem możesz budować aranżacje oparte na kilku różnych nurtach.
  • Nowoczesność była, jest i pozostanie przejrzysta. Nowoczesne meble nie zawsze muszą się kojarzyć z minimalizmem, jednak styl nowoczesny zawsze jest optycznie czysty. Linia Prive Room wzoruje się na tej transparentności. Znajdziesz w niej meble, które wnętrze wypełnią, ale go nie zdominują.
  • Nowoczesność oparta na elegancji, której hołdujemy linią Prive Room, stawia na stonowaną linię, w ramach której rządzi optyczna harmonia, podobnie jak w uwielbianym przez wielu stylu skandynawskim.
  • Meble nowoczesne wcale nie muszą wykluczać funkcjonalności, która w linii Prive Room kroczy na skali ważności ramię w ramię z kolorystyką i pięknymi formami. Każdy z mebli, jaki proponujemy w ramach Prive Room, wyróżnia się kilkoma cechami, dzięki którym czyni przestrzeń bardziej przyjazną i funkcjonalną.

Nowoczesność we wnętrzach przestała oznaczać nadmiar zdobień, kolorów i futurystyki. Pozwala natomiast na budowanie wnętrz przejrzystych i harmonijnych, które zapraszają do odpoczynku i zachęcają do bycia tu i teraz. Co więcej, są plastycznym materiałem do tego, by na ich bazie budować określony styl. Z powodzeniem możesz zastosować w salonie czy sypialni także drewno, konstrukcje metalowe, czy plecione meble. Tkaniny, jakie zdobią meble z linii Prive Room, inspirują do tworzenia ciekawych, ponadczasowych aranżacji.

meble prive room

Nowoczesne formy – meble Prive Room

Nowoczesny wygląd mebli z linii Prive Room to doskonała baza do urządzania poszczególnych pomieszczeń w wyjątkowym, ponadczasowym stylu. Możesz go wprowadzić zarówno do swojego salonu, jak i sypialni. Spraw, by wnętrze zyskało charakter, który spełni Twoje oczekiwania. Poznaj Prive Room!

Sofa Feel Good

Ta sofa jest przykładem tego, jak płynnie można łączyć funkcjonalność mebla z jego designem. Proste i czyste optycznie linie układają się w piękny sposób, tworząc wygodną sofę o harmonijnym wyglądzie. Lekkości dodają jej niewielkie nóżki, na których została osadzona. Naturalne kolory tkanin, które otulają sofę Feel Good sprawiają, że wpasuje się w każde wnętrze urządzone z nutką eleganckiej nowoczesności. Warto jednak wspomnieć również o tym, że jest to mebel wyposażony w wygodny pojemnik na pościel i funkcję spania. W nowoczesnych wnętrzach możemy bowiem pozwolić sobie na kompromisy, które nie zaburzają ich wdzięku i harmonii.

Fotel z pufą Love Seat

Oryginalność jest mile widziana w nowoczesnych wnętrzach, zwłaszcza jeśli sprawia, że to wnętrze staje się ponadczasowe. Tak jest w przypadku fotela z pufą Love Seat. Proste i eleganckie tkaniny otulają bryłę ciekawą i niebanalną. Obecność tego mebla uzasadniona jest zarówno w salonie, jak i sypialni, gdzie chcemy stworzyć piękną, relaksującą przestrzeń. Zestawienie go z innymi meblami o prostych, eleganckich formach, da efekt wnętrza zaplanowanego i przemyślanego.

Sofa narożna Emotion

Prostota może być ujęta również w przyjemny, przytulny sposób. Dowodem na to jest sofa narożna Emotion, której cechy szczególne przyciągają spojrzenia od pierwszej sekundy. Klasyczny materiał został tu zastąpiony wygodnymi, miękkimi poduchami. Niemal wyłącznie z poduszek składa się cała bryła tego mebla i trzeba przyznać, że daje to imponujący efekt. Wprowadza do pomieszczenia mnóstwo ciepła i optycznej łagodności. Nie trzeba tu ozdobnych wzorów – delikatna kolorystyka tkanina i zachwycająca bryła – to w zupełności wystarczy.

Sofa narożna Entity

Ta sofa to kwintesencja harmonii i klasy. Przez sofę Entity przebija niezwykła lekkość, która jest tak ujmująca, że niewiele trzeba, by z jej udziałem urządzić piękny salon. Do łagodnych aranżacji zachęca w tym przypadku kolorystyka mebla. Niezwykle ważna jej również funkcjonalność sofy, ponieważ jest ona zbudowana w systemie modułowym. Dzięki temu mamy do dyspozycji niezliczoną ilość aranżacji i ustawień, dzięki którym Twój salon wciąż będzie miejscem żywym, pełnym niespodzianek, choć ciągle w eleganckim, harmonijnym tonie.

Rama łóżka Essence

Dzięki ramie łóżka Essence stworzysz idealną sypialnię, w której odpoczynek wejdzie na zupełnie nowy poziom. Jego optyczna miękkość jest inspiracją do stworzenia sypialnianej aranżacji rodem ze snu. Tkaniny, które otulają zarówno ramę, jak i zagłówek, to szlachetne materiały w spokojnej i łagodnej kolorystyce. Pomogą stworzyć w pomieszczeniu klimat błogiego spokoju, do którego będziesz wracać z radością.

Rama łóżka Fancy

Łóżko Fancy inspiruje do tego, by w nowoczesne wnętrza wnosić również te elementy, które pokochaliśmy w klasycznych nurtach aranżacyjnych. Stąd absolutnie niezwykły zagłówek łóżka – pikowany, prosty, lecz delikatnie ozdobny. Pod dotykiem dłoni poczujesz, jak delikatny i szlachetny jest materiał, który pokrywa ramę i zagłówek. Bez trudu stworzysz aranżację, w której meble i dodatki będą korespondować z wyjątkowym centrum Twojej sypialni – ramą łóżka, która zachwyca.

Tkaniny selektywnie dobrane do Twoich potrzeb

W linii Prive Room odnaleźliśmy przestrzeń do tego, by tworzyć wnętrza pełne harmonii i wdzięku, które nie gubią przy tym swojej unikalności. Dlaczego zdecydowaliśmy o tym, by stworzyć Prive Room w takiej kolorystyce i w takim wydaniu materiałów?

  • Wybieramy wyłącznie tkaniny wysokiej jakości. Wiemy, że dom to przestrzeń, która żyje i oddycha razem z domownikami. Stworzenie mebli, które tej przestrzeni nie zaburzą, a jedynie upiększą, było najszym priorytetem, również jeśli chodzi o tkaniny. Ich pielęgnacja i czyszczenie nie stwarzają problemów – wszystko po to, by dom cieszył jeszcze bardziej.
  • Postawiliśmy na stonowaną, elegancką kolorystykę, bo to właśnie ona jest świetną bazą również do odważniejszych aranżacji, w których króluje czerń, odcienie ciemnego brązu, czy złote dodatki. Od Ciebie zależy, czy pozostawisz przestrzeń łagodną i spokojną, bo taką naturalnie tworzy linia Prive Room, czy też uzupełnisz ją o własne inspiracje, dzięki którym stanie się inna, głębsza, bardziej Twoja.
  • Ciekaw, łagodne linie mebli w połączeniu z klasycznym motywem kolorystycznym tworzą linię mebli ponadczasowych. Wiemy, jak trudne jest stworzenie takiego wnętrza, ale też jak bardzo może być satysfakcjonujące osiągnięcie zamierzonego efektu. Dlatego nasze tkaniny budzą optyczną radość – wtedy, gdy tańczy na nich światło dzienne i wtedy, gdy otulają je refleksy rzucane przez piękne lampy i żyrandole.
nowoczesne formy mebli

Prive Room to linia, która jest ukłonem dla elegancji, stylu i klasy. To również linia, która zostanie z Tobą na długie lata, każdego dnia ciesząc tak samo. To linia, która sprawia, że chcesz wracać do domu i cieszyć się jego pięknem. Wspólnie z Miloo Home stwórz przestrzeń, którą pokochasz.

Przeczytaj również: