Dywan Maori 80X150cm

DYWANY MAORI I WELLINGTON , to ręcznie tkane dywany na rynku polskim są unikatem ze względu na wysoka cenę jedwabiu oraz ręczna manufakturę.
Wiskozę otrzymuje się z drzewnych mas celulozowych. Otrzymane włókna zazwyczaj posiadają właściwości bawełny i są stosowane m.in. do wytwarzania sztucznego jedwabiu (jedwab wiskozowy).
Z tego też względu dywany wykonane z włókien wiskozowych powszechnie nazywane są SZTUCZNYM JEDWABIEM.
Charakteryzują się bardzo ciekawym efektem wizualnym, podobnie jak oryginalny jedwab, zmieniają swoje odcienie w zależności od ułożenia włosa
Firma nasza wychodząc na przeciw klientom którzy chcieliby udekorować swoje salony prezentuje najdoskonalszą imitację dywanów jedwabnych wykonanych z wiskozy i wiskozy z dodatkiem naturalnej wełny.
Termin realizacji do 5 tygodni
Marka | Miloo Home |
---|---|
Kolor | Srebrny |
Materiał | wiskoza/bawełna |
Wymiar | 80X150cm |