Brak w magazynie

Dywan zewnętrzny 200x300 cm

Cena brutto: 1 450 zł
numer katalogowy:
ML3956
Kolor:
Beżowy
Rozmiar:
200x300 cm
Producent:
Miloo Garden

Propozycja Β dla osób chcących wprowadzić odrobinę domowego klimatu do swoich ogrodów lub tarasów. Klasyczne wzornictwo oraz zastosowanie materiałów odpornych na warunki atmosferyczne pozwala się cieszyć się pięknym wyglądem dywanu przez długie lata.

Dywany te stworzone są z włókna polipropylenowego poddanego działaniu wysokiej temperatury. Dzięki temu zabiegowi dywany te do złudzenia (zΒ wyglądu) przypominają dywany wełniane.

Właściwości dywanów Heat-Set :

Dywany te mają bardzo dużą wytrzymałość na ścieranie. Włókna są twarde, ale za razem sprężyste. Dzięki tym właściwościom dywan zachowuje swój pierwotny wygląd przez bardzo długo. Włókna polipropylenowe nie są atakowane przez żadne drobnoustroje i insekty. Dywany wykonane z polipropylenu bardzo dobrze przewodzą ciepło, dzięki czemu nadają się doskonale do pomieszczeΕ„ z ogrzewaniem podłogowym lub na zewnętrzne tarasy. Dywany te są odporne na ogieΕ„ – jedynie się topią. Włókno stworzone z tego rodzaju materiału nie chłonie wilgoci, jest łatwe do czyszczenia (można je także czyścić środkami chemicznymi)


Więcej informacji
Marka Miloo Garden
Kolor Beżowy
Materiał N/D
Wymiar 200x300 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Dywan zewnętrzny 200x300 cm
Twoja ocena
To Top