W magazynie

Świecznik Natural Secret na 5 świec 69x11x27 cm

Cena brutto: 245 zł
numer katalogowy:
ML4325
Kolor:
Brązowy
Rozmiar:
69x11x27cm
Materiał:
Akacja, stal nierdzewna
Producent:
Miloo Home
Suma:  

Oryginalny świecznik Natural Secret o wymiarach 69x11x27cm. Świecznik z drewna akacjowego, jest bardzo wytrzymały i charakteryzuje się naturalnymi przebarwieniami. Uchwyty świecznika zamontowane po obu stronach poziomego świecznika wykonane są ze stali nierdzewnej w czarnym kolorze. Świecznik posiada pięć wnęk na świece, dzięki którym wosk nie rozlewa się po świeczniku i nie brudzi mebli. Dodatek komponuje się z całą kolekcją Natural Secret i jest doskonałym uzupełnieniem salonu czy klimatycznej sypialni.

Wykorzystane w kolekcji drewno pochodzenia indonezyjskiego, spełnia wymogi ochrony lasów tropikalnych przed zniszczeniem. Zrównoważona wycinka lasów ma na celu ich ochronę, a ponad to ma kontrolować handel drewnem pochodzącym z legalnych źródeł. W ramach akcji „Indonesian Legal Wood” drewno zostało dopuszczone  do  obrotu w handlu międzynarodowym, zgodnie z wymogami Unii Europejskiej.


Natura to niedołączony element codziennego życia. Naturalne meble i dodatki do wyposażenia wnętrz odświeżą każdą przestrzeń, nadając oryginalnego akcentu. Kolekcja Natural Secret zawiera szeroką gamę dodatków wykonanych z naturalnego drzewa akacjowego. Akacja charakteryzuje się  pięknym usłojeniem, kontrastem kolorystycznym i zdaje się zmieniać barwę w zależności od źródła światła. Jest to naturalnie żywiczne drewno wyjątkowo odporne na odbarwienia spowodowane wilgocią. W kolekcji Natural Secret znajdziemy  dodatki do sypialni, salonu czy gabinetu, takie jak świeczniki piękne zdobione stołki i ławki, oryginalne stołowe blaty, a także wiosła, będące niebanalnym dodatkiem. Kolekcję Natural Secret można łączyć z kolekcjami klasycznych mebli. 

Więcej informacji
Marka Miloo Home
Kolor Brązowy
Materiał Akacja, stal nierdzewna
Wymiar 69x11x27cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Świecznik Natural Secret na 5 świec 69x11x27 cm
Twoja ocena
To Top