Pomocnik Klosters 44x44x118cm

numer katalogowy
ML5865
Cena promocyjna 343,00 zł Normalna cena 490,00 zł
Marka Miloo Garden
Kolor Szary
Materiał Akacja
Wymiar 44x118x44cm
Opis produktu

Nowoczesna, minimalistyczna linia mebli ogrodowych Klosters o nowoczesnych kształtach to połączenie betonowego konglomeratu z drewnem akacji. Meble cechują chłodne odcienie oraz proste formy. Nowoczesny design z maksymalną funkcjonalnością, wszechstronne zastosowanie i atrakcyjny design umożliwiają stworzenie ciekawej aranżacji przydomowej przestrzeni.

Akacja to drewno doskonale wyglądające i bardzo wytrzymałe. Jest przyjaznym materiałem dobrze komponującym się nie tylko w ogrodach, ale również w oranżeriach czy na tarasach. Meble cechuje wytrzymałość oraz odporność na czynniki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne. Drewno jest giętkie i elastyczne dlatego trudno je uszkodzić. Akacja jest również odporna na pleśń i grzyby, dlatego meble z tego drewna mogą stać cały rok na zewnątrz.

Blat stworzony z kompozytu jest trwały i wytrzymały. Kompozyt to mieszanka zmielonych minerałów i żywic epoksydowo-akrylowych. Wyglądem przypomina naturalny kamień bądź jest utrzymany w jednolitym odcieniu. Zaletą kompozytów jest możliwość dowolnego kształtowania blatu i montowania go bez widocznych spoin - łączeń nie widać zarówno na powierzchniach płaskich, jak i w połączeniach ze zlewami wykonanymi z tego samego materiału. Blaty do stołów są odporne na wilgoć, działanie soli morskiej, odporne na promieniowanie UV oraz innych czynników zewnętrznych. Blat z kompozytu dobrze znosi wilgoć i wysoką temperaturę.   

Meble idealne dla tych, którzy cenią sobie jakość i solidność wykonania.

Do konserwacji w celu długotrwałego zachowania pięknego wyglądu mebli zalecamy ich pomalowanie co najmniej raz w roku specjalnym olejem.