W magazynie

Reprodukcja na szkle Teal Obsidian 80x120x3 cm

Cena brutto: 695 zł
numer katalogowy:
ML10601
Kolor:
Wielokolorowy
Rozmiar:
80x120x3 cm
Materiał:
Szkło
Producent:
Miloo Home
Suma:  
Produkt może pochodzić z ekspozycji
Czas realizacji zamówienia może być wydłużony

Edycja limitowana powstała we współpracy z artystką-grafik Magdaleną Łężak. Każda reprodukcja jest numerowana i sygnowana przez Autorkę.

Autorka o sobie:

„Na co dzień mieszkam i pracuję w Krakowie. Z grafiką znam się 15 lat. To niemalże połowa mojego życia. Tworzę w chaosie, jednocześnie uwielbiając porządek i skandynawski minimalizm, w którym zaklęte jest maksimum treści. 
Inspirację czerpię, przede wszystkim, z natury. To ona tworzy totalnie niekonwencjonalne połączenia, które mają niepowtarzalny i harmonijny rytm. Mogłabym godzinami obserwować mokre ulice, spadające liście i biegające psy. Całą tę miłość do naturalnych kolorów i tekstur staram się przenieść do mojej pracy i tego, co tworzę.”

Reprodukcja na szkle Teal Obsidian pasuje do aranżacji, w których ważną rolę grają turkus, złoto i czerń - Sprawdź propozycje od Miloo Home

Reprodukcja na szkle Teal Obsidian marki Miloo Home zwraca na siebie uwagę elegancją. Niezwykłe połączenie najbardziej modnych kolorów w trendach wnętrzarskich z idealnym kształtem koła czyni z niego dekorację, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Doskonale będzie wyglądać w aranżacjach, w których ważną rolę grają turkus, złoto i czerń.


Więcej informacji
Marka Miloo Home
Kolor Wielokolorowy
Materiał Szkło
Wymiar 80x120x3 cm
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Reprodukcja na szkle Teal Obsidian 80x120x3 cm
Twoja ocena
To Top