Sofa De Arte Mini 182x96x80cm

numer katalogowy
ML15248
6 990,00 zł
 • ul. Fabryczna 2 , Lublin Niedostępny
 • ul. Mazowiecka 6 , Płońsk Niedostępny
 • ul. Puławska 579 , Warszawa Niedostępny
 • Al. Grunwaldzka 211 , Gdańsk Niedostępny
 • ul. Piękna 18 , Warszawa Niedostępny
 • ul. Chorzowska 107 , Katowice Niedostępny
 • ul. Tetmajera 83 , Kraków Niedostępny
 • ul. Malborska 41 lok 18-19 , Warszawa Niedostępny
 • E-shop, ul. Mazowiecka 6 , Płońsk Niedostępny
 • Al. Zwycięstwa 256 , Gdynia Niedostępny
 • ul. Półwiejska 42 , Poznań Niedostępny
 • ul. Polska 94 , Poznań Niedostępny
 • Al. Grunwaldzka 109 , Rumia Niedostępny
 • Al. Wyzwolenia 18 , Szczecin Niedostępny
 • ul. Wołoska 12 , Warszawa Niedostępny

Opis produktu

Sofa de arte Mini

Sofa to królowa każdego salonu. Zajmuje w nim centralne miejsce i jest najważniejszym meblem. Wokół niej koncentruje się życie rodziny, na niej przyjmujemy gości. Sofa musi więc być wygodnym, praktycznym, a także pięknym meblem. Cechy te łączy w sobie sofa de arte. Piękna, łącząca w sobie cechy kilku designów jest częścią kolekcji Pastel Blush. W jej ramach dostępne są meble, które oddają delikatny charakter wnętrza w stylu glamour, art. deco, vintage, retro. Sofa de arte 182x96x80 to także doskonały wybór do salonu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego. Mebel w pokoju dziennym doskonale prezentuje się solo, jak i z miękkimi futrzanymi tekstyliami. Stworzą one z nimi ciekawą aranżację, w której doskonale będą się czuć koneserzy oryginalnych wnętrz.

 

Oryginalny mebel

Sofa de arte to mebel, obok którego nie można przejść obojętnie. Utrzymana w nowoczesnym stylu ma zaokrąglony kształt. Jej siedzisko oparte jest na czterech, krótkich, czarnych nóżkach – praktycznie niewidocznych. Aby podwyższyć wygodę użytkowania sofy, została ona wyposażona w miękkie siedzisko oraz wyprofilowane oparcie. Posiadająca welurowe obicie sofa o wymiarach 182x96x80cm doskonale uzupełni każde wnętrze. Najlepiej jednak będzie się ona prezentować w większych pomieszczeniach, gdzie jej styl będzie widoczny w pełnej krasie.


Połączenie pasteli i wiosennego charakteru

Sofa de arte w Miloo Home dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych. Wśród dostępnych wariantów nie brakuje tych w iście pastelowym stylu, jak i w ciemniejszych tonacjach. W Miloo Home pojawia się również szara sofa de arte, którą polubisz, jeśli cenisz uniwersalne, ponadczasowe meble. Meble wypoczynkowe w szarym odcieniu będą tymi, które na lata zagoszczą w salonie.

Sofa de arte przyjmuje też najmodniejsze barwy tego sezonu. Możesz więc zaprosić do swojego mieszkania np. tą w kolorze miętowej zieleni, nadając świeżego charakteru wnętrzu.


Wygoda przede wszystkim

Niewielkie formy mebli nie oznaczają braku wygody, a wręcz przeciwnie. Przekonasz się o tym siadając na sofie de arte 182x96x80cm. Od razu zatopisz się w jej miękkim siedzisku i poczujesz, jak odprężasz się i zyskujesz nowe siły do działania. Zaokrąglona forma oraz nieregularne oparcie pozwalają zająć wygodną pozycję i siedzącą, i leżącą.

Cechą charakterystyczną sofy z welurowym obiciem jest również jej praktyczność. Znajdzie się na niej miejsce do siedzenia zarówno dla domowników, jak i dla gości. Dzięki temu, że miękkie sofy de arte 182x96x80cm tapicerowane są welurem, są meblami wytrzymałymi, solidnymi, odpornymi. Materiałowi temu niestraszne są uszkodzenia mechaniczne, odbarwienia, odkształcenia, rozerwania, zaplamienia. Ewentualne zabrudzenia z tapicerki można szybko i prosto zmyć.

Pastel Cocktail to nowy styl, który otwiera dom na kolory wiosny. Zgodnie z nazwą znajdziemy tu pastele, czyli barwy jasne, pogodne, z pozoru delikatne, lecz tak naprawdę pełne ożywczej mocy. 

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać Recenzje. Proszę Zaloguj się lub Załóż konto